LED Telový gél lak Rock it 8 ml

SILCARE
ID3199
SILCARE
Odošleme to hneď v pondelok! Máme viac ako 10 kusov
Ružovo hnedý telový gél lak od Silcare. Odtieň 08. Tento gél lak je vhodný aj na spevnenie prírodných nechtov, ale aj ako farebná vrstva na gélové nechty.... Celý popis
Bežná cena 2.99
Ušetríte 7% 0.20
Naša cena 2.79
Zľava platí do 22.11.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Ružovo hnedý telový gél lak od Silcare. Odtieň 08. Tento gél lak je vhodný aj na spevnenie prírodných nechtov, ale aj ako farebná vrstva na gélové nechty. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. V Uv lampe tvrdne 2 minúty, ale vytvrdne aj v LED lampe za 30 sekúnd. Pri aplikácii nezabudnite nechty prebrúsiť, naniesť primer a nadlak podlak. Lepkavý výpotok utrite čističom gélu.

Gél lak v dvoch vrstvách

Nenápadný telový gél lak pôsobí na nechtoch prirodzene. Pomocou gél laku spevníte svoje prírodné nechty. Naneste ho na prebrúsené nechty v dvoch vrstvách a ako podklad použite nadlak podlak. Ten zároveň použite aj ako konečnú vrstvu. 

dve vrstvy

Postup pri nanesení gél laku

Postup pri trvácnom lakovaní je jednoduchý. Spolu s farebným gél lakom potrebujeme aj nadlak podlak. Prv si prírodné nechty zmatníme brúsnym blokom, odmastíme ich a aplikujeme primer pre lepšiu priľnavosť. Tak nanesieme nadlak podlak, ktorý dáme do UV lampy vytvrdnúť. Potom pokračujeme v lakovaní farebného gél laku. Nanesieme minimálne 2 vrstvy, ktoré tiež vkladáme do UV alebo LED lampy. Nakoniec opäť nanesieme nadlak podlak a na kožtičku dáme výživný olejček.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017