Lososový gél lak s perleťou 15 ml

CHARBONNE
ID3479
CHARBONNE
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Metalický lososový gél lak na spevnenie nechtov. Na prebrúsené nechty naneste nail prep a prime. Potom aplikujte nadlak podlak. Naň naneste v dvoch tenkých... Celý popis
Naša cena 7.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Metalický lososový gél lak na spevnenie nechtov. Na prebrúsené nechty naneste nail prep a prime. Potom aplikujte nadlak podlak. Naň naneste v dvoch tenkých vrstvách farebný gél lak a na záver opäť naneste nadlak podlak. Každú spomenutú vrstvu je nutné nechať vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Celkom na záver utrite výpotok čističom gélu.

Perleťový gél lak po nanesení

Gél lak má jemnú striebornú perleť. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách tak, aby nezatekal. Pri zatečení ho odstráňte pomarančovým drievkom. Používajte ho spolu s nadlakom podlakom. Po vytvrdnutí odstráňte výpotok.

perlet po nanesení

Aplikácia gél laku a jeho farba

Je ideálny na spevnenie prírodných nechtov, ale nie na predlžovanie. Gél lak má dobrú stredne hustú konzistenciu, vďaka ktorej je jeho nanášanie hračkou. Na jemne prebrúsené nechty, ktoré odmastíme cleaneram nanesieme prv nadlak podlak. Ten dáme do 36W UV lampy na 2 minúty. Gél lak tvrdne aj v LED lampe, kde je doba tvrdnutia kratšia len 30 sekúnd. Potom môžme začať lakovať farebným gél lakom. Lakovanie je potrebne zafixovať vrchným leskom alebo nadlakom podlakom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017