Neonovo oranžový LED gél lak 15 ml

A.T.A PROFESSIONAL
ID3036
A.T.A PROFESSIONAL
Odošleme to hneď zajtra! Máme posledných 7 kusov
BIO LED gél lak na maľovanie nechtov. Na zmatnený necht naneste primer a podlak nadlak alebo podkladový gél lak. Neonový gél lak nanášajte v dvoch tenkých... Celý popis
Bežná cena 6.59
Ušetríte 24% 1.60
Naša cena 4.99
Zľava platí do 14.12.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

BIO LED gél lak na maľovanie nechtov. Na zmatnený necht naneste primer a podlak nadlak alebo podkladový gél lak. Neonový gél lak nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Na záver naneste opäť nadlak podlak, alebo vrchný gél lak. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Gél lak je vhodný na spevnenie prírodných nechtov, alebo na trvácne lakovanie gélových nechtov. Po vytvrdnutí sa na jeho povrchu vytvára lepkavá vrstva, výpotok, ktorú utriete čističom gélu.

Farba po dvoch vrstvách

Farba tohto gél laku je ideálna na leto. Je výrazná neónová. Gél lak naneste na celú plochu nechta v dvoch vrstvách alebo ho môžete použiť iba na zdobenie. Je potrebné ho nechať vytvrdnúť v UV lampe.

2vrstvy

Ako naniesť gél lak na nechty

Gél lak nanášame podobne ako klasicky lak, precízne aby nezašiel až na kožtičku. Ak sa tak stane, prebytočný gél lak odstránime ešte pred vkladaním do lampy. Prírodné nechty si prebrúsime, odmastíme a nanesieme primer. Na takto predpripravené nechty aplikujeme základnú vrstvu nadlaku podlaku a potom pokračujeme farebným gél lakom. Každú vrstvu vkladáme do UV alebo LED lampy. Vzniknutý výpotok medzi vrstvami neodstraňujeme. Nakoniec nanesieme vrchný lesk.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017