Neonovo ružový LED gél lak Rock it 8 ml

SILCARE
ID3186
SILCARE
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Neon dark pink gél lak od Silcare. Odtieň 46. V UV lampe tvrdne 2 minúty. V LED lampe vytvrdne za 30 sekúnd. Ako podklad nezabudnite nechty zmatniť, naniesť... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Neon dark pink gél lak od Silcare. Odtieň 46. V UV lampe tvrdne 2 minúty. V LED lampe vytvrdne za 30 sekúnd. Ako podklad nezabudnite nechty zmatniť, naniesť primer a nadlak podlak. Farebný gél lak nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Pre lesk nechtov naneste na záver opäť nadlak podlak a výpotok utrite až v tomto záverečnom kroku čističom gélu.

Výrazná neónová farba

Gél lak tejto farby je ideálny na letné zdobenie nechtov. Je výraznej ružovej farby. Na nechty ho nanášajte tak, aby nezatekal. Nanášajte ho spolu s podkladovou vrstvou, nadlakom podlakom. Ten zároveň použite aj ako vrchnú vrstvu pre vrátenie lesku.

farba

Ako postupovať pri lakovaní

Postup pri LED gél laku je skoro rovnaký ako pri lakovaní s klasickým lakom. Výhodou je že nechty sú pevnejšie, odolnejšie a vydržia krásne upravené 7 až 14 dní. Postupujeme tak, že prv si prebrúsime prírodný necht, odmastíme a aplikujeme primer. Tak nanesieme nadlak podlak a potom pokračujem v lakovaní farebného gél laku. Každú vrstvu necháme vytvrnúť v UV alebo v LED lampe. Farebný gél zanecháva výpotok ktorý nezotierame. Na záver lakovanie fixujeme nadlakom podlakom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017