Neonovo zelený gél lak 6 ml


ID3462
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Výrazný gél lak značky NTN, má odtieň č. 102. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Ako podklad je potrebné použiť primer a... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Výrazný gél lak značky NTN, má odtieň č. 102. Nanášajte ho v 2-3 tenkých vrstvách. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Ako podklad je potrebné použiť primer a nadlak podlak. Nadlak podlak sa používa aj ako konečná vrstva pre lesk nechtov. Po vytvrdnutí je potrebné utrieť výpotok čističom gélu.

Neónová farba

Farba gél laku je ideálna na letné obdobie. Gél lak môžete použiť na celú plochu nechta alebo iba na zdobenie. Na nechty ho nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Pre vrátenie lesku použite nadlak podlak.

neon

Ako vyzerá gél lak v skutočnosti

Výrazná neónová farba je vhodná hlavne na leto. Krásne rozžiari vaše nechty. Gél lak je stredne hustý. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách. Nezabudnite na číru podkladovú vrstvu. Dbajte na to aby vám jednotlivé vrstvy nezatekali ku kožičke. Pri zatečení si pomôžte pomarančovým drievkom. Gél lak uschne v UV alebo LED lampe. V 36W lampe je doba tvrdnutia 2 minúty. V LED lampe to trvá iba 30 sekúnd. Ak však máte iba 9W UV lampu, nechty v nej uschnú približne za 5 minút. Na záver použite číru vrchnú vrstvu, aby ste vrátili farbe lesk. Na odstránenie výpotku použite čistič a buničinu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017