Ružový gél lak 15 ml

CHARBONNE
ID3480
CHARBONNE
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Sýta ružový gél lak na spevnenie nechtov. Ako podklad použite primer a nadlak podlak. Gél lak nanášajte v tenkých vrstvách. Každú vrstvu je nutné nechať... Celý popis
Naša cena 7.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sýta ružový gél lak na spevnenie nechtov. Ako podklad použite primer a nadlak podlak. Gél lak nanášajte v tenkých vrstvách. Každú vrstvu je nutné nechať v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Na záver je potrebné aplikovať nadlak podlak pre lesk nechtov. Po vytvrdnutí odstráňte lepkavosť čističom gélu.

Gél lak po nanesení

Farba gél laku je sýta ružová. Nanášajte ho ako druhú vrstvu. Ako podkladovú vrstvu použite číry nadlak podlak. Ten zároveň slúži aj ako  vrchná vrstva pre vrátenie lesku. Jednotlivé vrstvy nechajte poriadne vytvrdnúť. 

po nanesení

Práca s gél lakom

Gél lak sa používa ako náhrada klasického laku, ktorý vydrží 7 až 14 dní. Spevňuje prírodné nechty a nepoškodzuje ich. Neolupuje sa a nepraská ako klasický lak. Má pestrú ružovú farbu. Pred lakovaním si nechty jemne obrúsime pilníkom a odmastíme. Najprv nanesieme nadlak podlak a dáme do 36W UV lampy na 2 minúty. Tak môžme pokračovať v lakovaní. Farebný gél lak nanesieme minimálne v dvoch vrstvách, pričom každú vrstvu vložíme do UV lampy. Lakovanie musíme zafixovať. Ideálne opäť nadlakom podlakom alebo vrchným leskom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018