Blog

Starý červeno ružový gél lak Rock it 8 ml

SILCARE

ID4538
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme viac ako 10 kusov
Kvalitný gél lak, ktorý spevní vaše nechty. Odtieň 109. Pri správnej aplikácii toto lakovanie vydrží až 14 dní. Nechty najprv prebrúsime, odmastíme prípravkom... Celý popis
Bežná cena 2.99 €
Ušetríte 27% 0.80 €
Naša cena 2.19 €
Zľava platí do 25.10.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kvalitný gél lak, ktorý spevní vaše nechty. Odtieň 109. Pri správnej aplikácii toto lakovanie vydrží až 14 dní. Nechty najprv prebrúsime, odmastíme prípravkom nail prep a nanesieme primer. Tak pokračujeme vrstvou priesvitného nadlaku podlaku, ktorý vložíme do lampy na vytvrdnutie. Netreba sa naľakať ak po 2 minútach je povrch lepkavý. Je to výpotok, ktorý vytvorí väzbu s ďalšou nanesenou vrstvou. Tou už bude farebný gél lak. Túto vrstvu môžeme zopakovať 2 až 3 krát, no vždy nanášame len na tenko. Ani tu lepkavosť neutierame. Na záver nanesieme opäť nadlak podlak a po vytvrdnutí utrieme lepkavosť cleanerom. Ak máte LED lampu, alebo dual lampu, tak tento gél lak vytvrnde už za 30 až 60 sekúnd.
farba červená, hnedá
výška 7 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
objem 8 ml
štítok Výpredaj

Gél lak po uschnutí

Spevníte si nechty pomocou lakov, ktoré tvrdnú v UV alebo LED lampe. Takéto lakovanie vydrží niekoľko týždňov. Gél lak nanášame v dvoch tenkých vrstvách. Po vytvrdnutí v lampe, odstráňte lepkavý povlak pomocou čističa gélu.

Gél lak po uschnutí

Upravené nechty, ktoré vydržia viac ako 14 dní si vieme urobiť aj v pohodlí domova. Budeme potrebovať tento farebný gél lak a nadlak podlak. Pred lakovaním si prírodný necht zmatníme brúsnym blokom. Aplikujeme primer a nanesieme základnú vrstvu nadlaku podlaku, ktorú necháme vytvrdnúť v lampe. Doba vytvrdnutia v UV lampe je 2 minúty, v LED a DUAL lampe 30 až 60 sekúnd. Pokračujeme farebným gél lakom v tenkej vrstve, ktorý aplikujeme minimálne dva krát. Každú vrstvu necháme zvlášť vytvrdnúť. Takto upravené nechty sa nelámu a sú pevné. Na farebný gél lak aplikujeme vrchný lesk a vložíme opäť do lampy.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020