Svetlo ružový LED gél lak Rock it 8 ml

SILCARE
ID3156
SILCARE
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Gél lak je vhodný na spevnenie prírodných nechtov. Odtieň 012. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Nanášajte ho v tenkých vrstvách.... Celý popis
Bežná cena 2.99
Ušetríte 7% 0.20
Naša cena 2.79
Zľava platí do 13.12.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél lak je vhodný na spevnenie prírodných nechtov. Odtieň 012. Tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v LED lampe 30 sekúnd. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. Ako podklad použite nadlak podlak, ktorý nanesiete aj ako záverečnú lesklú vrstvu. Po vytvrdnutí gél lakov ostáva na nechtoch lepkavá vrstva, výpotok. Túto lepkavosť odstráňte na záver čističom gélu.

Dve vrstvy gél laku

Ružový gél lak na spevnenie nechtov. Farba je ideálna na letné obdobie. Môžete ho naniesť na celú plochu nechta alebo využiť iba na zdobenie. Nanášajte ho na prebrúsené nechty spolu s nadlakom podlakom.

dve vrstvy

Reálna farba gél laku

Gél lak má peknú pastelovo ružovú farbu. Vďaka vysokej pigmentácii dobre kryje. Na necht ho nanášame rovnako ako klasický lak. Je potrebné použiť nadlak podlak až potom môžme začať s lakovaním farebného gél laku. Medzi vrstvami vznikne výpotok ktorý nezotierame. Každú vrstvu nadlaku podlaku a gél laku dávame vytvrdnúť do UV alebo LED lampy. Nakoniec celé lakovanie zafixujeme vrchným leskom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017