Svetlý telový gél lak 6 ml

NTN
ID3359
NTN
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Mliečny, svetlý telový gél lak NTN odtieň 155, nanášajte v tenkých vrstvách. Ako podklad je potrebné nechty zmatniť, naniesť primer a aplikovať nadlak... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Mliečny, svetlý telový gél lak NTN odtieň 155, nanášajte v tenkých vrstvách. Ako podklad je potrebné nechty zmatniť, naniesť primer a aplikovať nadlak podlak. Pri tvrdnutí v UV lampe sa vytvára na povrchu nechta lepkavý výpotok. Ten odstráňte až z poslednej vrstvy gél laku pomocou čističa gélu. Gél lak je vhodný aj na spevnenie prírodných nechtov. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Ak máte LED lampu, gél lak v nej vytvrdne za 30 sekúnd. Gél lak sa odstraňuje podobne ako iné, no tento je potrebné po zabalení fo hliníkovej fólie, vložiť do UV lampy na 5-7 minút.

Jemný telový gél lak

Gél lak jemnej farby na nenápadnú úpravu nechtov. Nanášajte ho na nechty v dvoch vrstvách, pričom každú vrstvu necháte poriadne uschnúť v UV lampe. Po vytvrdnutí použite nadlak podlak, aby ste farbe vrátili lesk.

jemny

Farba po vytvrdnutí

Vďaka gél laku budú vaše nechty upravené aj niekoľko týždňov. Je vhodný na spevnenie prírodných ale aj na úpravu gélových. Nechty si prebrúste a aplikujte primer. Použite číry nadlak podlak a vložte ruky do UV lampy. Tak naneste 2 až 3 farebné vrstvy gél laku. Po každej nanesenej vrstve vložte ruky do lampy. Aby bola farba pekná lesklá, použite na záver nadlak podlak. Lepkavý povlak po vytvrdnutí odstráňte čističom a buničinou. V 36W UV lampe je doba tvrdnutia 2 minúty, v 9W to potrvá dlhšie, približne 5 minút. V LED lampe je tvrdnutie rýchle, 30 sekúnd. Farba je po vytvrdnutí jemná, mliečna. Na odstránenie použite kozmetický acetón.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017