Vínovo červený gél lak Rock it 8 ml

SILCARE
ID4539
SILCARE
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Tmavý červeno ružový gél lak ideálny na jeseň, zimu. Veľmi moderný odtieň číslo 105. Pred jeho nanesením, je potrebné nechty pripraviť. Preto ich najprv... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Tmavý červeno ružový gél lak ideálny na jeseň, zimu. Veľmi moderný odtieň číslo 105. Pred jeho nanesením, je potrebné nechty pripraviť. Preto ich najprv upravte, zatlačte nechtovú kožtičku, povrch prebrúste, odmastite a naneste primer. Po tejto príprave nasleduje nanášanie samotného gél laku. Ako prvý naneste v tenkej vrstve číry nadlak podlak, ktorý vytvorí podkladovú vrstvu. Dajte do UV lampy na 2 minúty. Lepkavosť na povrchu je výpotok, ktorý vytvorí väzbu s ďalšou vrstvou. Preto túto lepkavosť neutierajte a pokračujte v nanášaní farebným gél lakom. Ten aplikujte tiež v tenkých vrstvách a každú vložte do lampy, aby vytvrdla. Podľa potreby môžete naniesť aj 2 až 3 krát. Na záver natrite opäť nadlak podlak a po vybratí z lampy utrite lepkavosť cleanerom.

Farba v dvoch vrstvách

Farba gél laku je vínovo červená, ideálna na jesenné obdobie. Má výbornú kryciu schopnosť. Pomocou gél laku si spevníte prírodné nechty a lakovanie vydrží dlhšie. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách a po vytvrdnutí použite nadlak podlak pre vrátenie lesku.

Farba v dvoch vrstvách

 

Dlho trvácny gél lak na nechty má tmavú červenú farbu. Je to moderná a nadčasová farba ideálna na jesenné a zimné obdobie. Pred aplikáciou je potrebné si pripraviť prírodný necht a naniesť základnú vrstvu nadlaku podlaku. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Na necht ho aplikujeme minimálne v dvoch vrstvách. Za každým je potrebné nechať nechty vytvrdnúť. V UV lampe vytvrdne za 2 minúty a v LED alebo DUAL lampe za 30 až 60 sekúnd. Lakovanie je potrebné zafixovať opätovným nanesením nadlaku podlaku. Do kožtičky vmasírujeme výživný olejček.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017