Blog

Čierny glitrový UV gél 5 ml


ID4224
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 03/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Priehľadný hustý UV gél s čiernymi glitrami. Vhodný na oživenie jednofarebných nechtov. Pred použitím ho premiešajte a aplikujte v tenších vrstvách. V 36W UV lampe vytvrdne za 2 minúty, v 9W za 4-5 minút. Môžete ho však nechať zatvrdnúť 1 minútku aj v DUAL lampe. Lepkavý výpotok odstraňujte len v prípade nutnosti prebrúsenia. V inom prípade lepkavosť vytvára väzbu s ďalším gélom a je dosť potrebná.
farba čierna
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Uv gél s glitrami

Číry UV gél, ktorý obsahuje čierne glitre. Je hustý a pri práci nezateká. Pred použitím ho premiešajte a na nechty ho nanášajte plochým štetcom. Použite dve alebo tri vrstvy gélu. Podľa potreby. Každú vrstvu nechajte vytvrdnúť v lampe. Nezabudnite použiť tiež záverečnú vrstvu. Tou je číry UV gél, ktorým zafixujete celé zdobenie a nechtom dodáte krásny lesk. Lepkavosť odstráňte čističom a buničinou. 

uv gel s glitrami

Je to hustý, číry UV gél s malými čiernymi glitrami. UV gél tvrdne v UV lampe, ale aj v DUAL lampe. Môžeme ho aplikovať počas modelácie, ale aj na záver pri zdobení nechtov. Nanášame ho pomocou plochého alebo šikmého štetca. Na necht ho aplikujeme minimálne v dvoch vrstvách, a necháme ho vytvrdnúť. Čierny UV gél zanecháva po vytvrdnutí lepkavý film. Túto lepkavosť počas aplikácie nezotierame. Na záver môžeme celé nechty zafixovať vrchným leskom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019