Blog

Ružový akryl s glitrami 7 ml


ID4490
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Ružový akryl oživený jemnými glitrami, ktoré sa lesknú do zlata, ružova, červena, fialova a do modra. Nechty tak chytajú veľmi pekné odlesky. Prášok je... Celý popis
Naša cena 1.19 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Ružový akryl oživený jemnými glitrami, ktoré sa lesknú do zlata, ružova, červena, fialova a do modra. Nechty tak chytajú veľmi pekné odlesky. Prášok je potrebné zmiešať s liquidom, aby sa vytvorila hmota, z ktorej sa dá tvarovať požadovaná ozdoba, alebo necht.
farba ružová
výška 1.5 cm
šírka 3.5 cm
dĺžka 3.5 cm
objem 7 ml

Farba akrylu po nanesení

Svetlý ružový akrylový púder s glitrami oživí a spestrí vaše nechty. Akrylom nechty ľahko predĺžite, alebo vytvoríte krásne 3D zdobenia. Aby sa s ním dalo pracovať, je potrebné ho zmiešať s acrylic liquidom. Vzniknutú hmotu naneste štetcom na necht. Akryl schne na vzduchu, preto je potrebné pracovať s ním rýchlo. Ako záverečnú vrstvu môžete použiť číry lak.

Farba akrylu po nanesení

Je to farebný akryl, ktorý je ideálny na zdobenie a spestrenie nechtov. Má svetlú ružovú farbu. Po zmiešaní s liquidom vidieť cez hmotu jemné glitre, ktoré sú rôzne zfarbené. Prášok na necht nanesieme spolu s liquidom pomocou prírodného štetca. Počas modelovania hmota tvrdne, preto je dobré modelovať rýchlejšie. Je vhodný aj na rôzne 3D zdobenie.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020