Blog

Army zelený UV gél LONEL 5 ml

LONEL

ID5634
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 50 kusov
Farebný gél, ktorý tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v Dual lampe 30 až 60 sekúnd. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách. Keďže je to UV gél, tak je potrebné... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný gél, ktorý tvrdne v UV lampe 2 minúty, alebo v Dual lampe 30 až 60 sekúnd. Nanášajte ho v dvoch tenkých vrstvách. Keďže je to UV gél, tak je potrebné nanášať ho na vymodelované nechty gélom, alebo polygélom. Vďaka dobrej pigmentácii je vhodný aj na zdobenie. Lepkavý výpotok sa vytvára pri tvrdnutí a zabezpečuje pevnejšiu vrstvu s finishom.
štítok Novinka
dĺžka 2.7 cm
šírka 2.7 cm
farba zelená
výška 3.2 cm

Army zelená farba

Nechty pred aplikovaním UV gélu očistíte, odstráňte zvyšky laku a povrch nechtu zmatníte jemným brúsnym blokom. Prach, ktorý vznikol pri práci je potrebné očistiť kefkou alebo štetcom. Po týchto krokoch môžete nanášať UV gél na necht pomocou štetca v dvoch tenkých vrstvách. Následne nechajte nechty vytvrdnúť v UV lampe.

Tento farebný UV gél má army zelenú farbu. V súčasnosti je táto farba veľmi obľúbená a veľmi často používaná. UV gél môžeme aplikovať na celý povrch modeláže alebo len na určité miesto. Aby nám nanesený gél vytvrdol, vložíme ruky do UV alebo Dual lampy. Doba polymerizácie záleží od použitej lampy.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021