Blog

Čierny UV gél bez glitrov, 5 ml


ID1800
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Farebný UV gél vhodný na zdobenie gélových nechtov alebo na celoplošné zafarbenie. Neobsahuje perleť ani glitre. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný,... Celý popis
Bežná cena 2.99 €
Ušetríte 13% 0.40 €
Naša cena 2.59 €
Zľava platí do 27.02.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél vhodný na zdobenie gélových nechtov alebo na celoplošné zafarbenie. Neobsahuje perleť ani glitre. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný, preto má vysokú kryciu schopnosť. Vytvrdnúť ho môžeme nechať v UV alebo DUAL lampe. Čas tvrdnutia závisí od použitej lampy. Po vytvrdnutí sa na povrchu čierneho UV gélu vytvorí lepkavý výpotok, ktorý môžeme očistiť čističom gélu až úplne na záver, nie počas práce.
farba čierna
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml
štítok Výpredaj

akciaHALLOWEEN

Gél po nanesení

UV gél nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v UV lampe a po vytvrdnutí z nechtov očistite výpotok. Gél je vhodný na zdobenie alebo na maľovanie celých nechtov. Používajte ho spolu s podkladovou a vrchnou vrstvou. 

po naneseni

Ako postupovať

Čierny UV gél je silne pigmentovaný, preto má dobrú kryciu schopnosť. Je stredne hustý. Práca s ním je veľmi rýchla a dobre sa nanáša. Vhodný na maľovanie one stroke ale aj celoplošne zafarbenie nechtov. Gél nanášame v tenkých vrstvách. Pre silnú pigmentáciu ho stačí naniesť 1-2 krát. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe na 2 minúty. Ako poslednú vrstvu aplikujeme vrchný lesk. Vzniknutý výpotok odmastíme cleanerom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020