Blog

Čierny UV gél bez glitrov, 5 ml


ID1800
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Farebný UV gél vhodný na zdobenie gélových nechtov. Neobsahuje perleť ani glitre. Má vysokú kryciu schopnosť. Nechajte ho vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél vhodný na zdobenie gélových nechtov. Neobsahuje perleť ani glitre. Má vysokú kryciu schopnosť. Nechajte ho vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty a lepkavý výpotok očistite čističom gélu.

farba čierna
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

akciaHALLOWEEN

Gél po nanesení

UV gél nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Jednotlivé vrstvy nechajte vytvrdnúť v UV lampe a po vytvrdnutí z nechtov očistite výpotok. Gél je vhodný na zdobenie alebo na maľovanie celých nechtov. Používajte ho spolu s podkladovou a vrchnou vrstvou. 

po naneseni

Krytie čierneho UV gélu

Čierny UV gél je silne pigmentovaný, preto má dobrú kryciu schopnosť. Je stredne hustý. Práca s ním je veľmi rýchla a dobre sa nanáša. Vhodný na maľovanie one stroke ale aj celoplošne zafarbenie nechtov. Gél nanášame v tenkých vrstvách. Pre silnú pigmentáciu ho stačí naniesť 1-2 krát. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe na 2 minúty. Ako poslednú vrstvu aplikujeme vrchný lesk. Vzniknutý výpotok odmastíme cleanerom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018