Svietiaci zelený UV gél 5 ml

SILCARE
ID2981
SILCARE
Odošleme to hneď v pondelok! Máme viac ako 10 kusov
Farebný UV gél neon medium green je stredne hustý, svieti pod UV svetlom. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty, v 9W lampe 5 minút. Používajte ho ako druhú vrstvu... Celý popis
Bežná cena 3.29
Ušetríte 9% 0.30
Naša cena 2.99
Zľava platí do 19.01.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél neon medium green je stredne hustý, svieti pod UV svetlom. V 36W UV lampe tvrdne 2 minúty, v 9W lampe 5 minút. Používajte ho ako druhú vrstvu pri gélových nechtoch. Výpotok utriete čističom gélu.

Výrazná farba po nanesení

UV gél je zaujímavý tým, že svieti pod UV svetlom. Je výraznej zelenej farby, ideálny na leto. Krásne rozžiari nechty. Pred nanášaním ho premiešajte. Urobiť tak môžete pomarančovým drievkom. Na nechty ho nanášajte plochým štetcom v dvoch tenkých vrstvách. Použitím tenkého štetca môžete gél použiť iba na ozdobenie nechtov. Každú použitú vrstvu je potrebné nechať uschnúť v UV lampe. Na záver naneste vrchný UV gél. Dodá farbe lesk. Po poslednej vytvrdnutej vrstve môžete odstrániť výpotok. 

vyrazna farba po naneseni

Je výnimočný tým, že pod UV svetlom svieti. Gél je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Vytvrdne v UV a v DUAL lampe za 30 až 120 sekúnd. Po vytvrdnutí je mierne sklovitý. Má jasnú, neonovo zelenú farbu. Gél aplikujeme počas modelovania nechtov alebo až na hotové umelé nechty. Pred použitím ho mierne premiešame pomocou kovového pera.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018