Blog

Tmavý červený UV gél 5 ml


ID2533
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Gél bez perlete. Tmavo červený gél tvrdne v 36W UV lampe 2 minúty. Na povrchu sa vytvára lepkavý výpotok, ktorý sa javí ako nevytvrdnutý UV gél. Výpotok... Celý popis
Bežná cena 2.99 €
Ušetríte 23% 0.70 €
Naša cena 2.29 €
Zľava platí do 09.11.2018
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Gél bez perlete. Tmavo červený gél tvrdne v 36W UV lampe 2 minúty. Na povrchu sa vytvára lepkavý výpotok, ktorý sa javí ako nevytvrdnutý UV gél. Výpotok očistite čističom gélu. Farebný gél nanášajte na vrstvu podkladového gélu, ako druhú vrstvu. Nechajte vytvrdnúť a čírym gélom modelujte C-oblúk.
štítok Výpredaj
farba červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Gél po uschnutí

Tmavý odtieň červenej vyzerá na nechtoch zaujímavo. Je stredne hustý. Na nechty ho nanášajte pomocou plochého štetca tak, aby nezatekal. Zatečený gél z kože odstráňte. Farebnú vrstvu použite dvakrát. Nechajte nechty uschnúť v UV lampe a po vytvrdnutí naneste záverečnú vrstvu. Tou je číry UV gél. Vrátite tak farbe lesk. Vzniknutý lepkavý povlak po uschnutí odstráňte. Urobiť tak môžete použitím čističa. 

gel po uschnuti

Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Nanášame ho na vopred vymodelované nechty, alebo ho aplikujeme počas modelovania medzi stavebný gél. Má tmavo červenú farbu. Gél dobre kryje, vďaka čomu ho stačí naniesť na necht len v dvoch vrstvách. Nechty vkladáme do UV lampy na vytvrdnutie. V 36W UV lampe je doba tvrdnutia 2 minúty a v 9W UV je 4 až 5 minút. Na vrátenie lesku môžeme naniesť vrchný lesk.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018