Blog

UV gél delicious pink 5g

SILCARE

ID3201
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Neonovo ružový gél s maličkými glitrami od Silcare z radu base one neon je stredne hustý. Nanášajte ako druhú vrstvu pri gélových nechtoch. V UV lampe... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Neonovo ružový gél s maličkými glitrami od Silcare z radu base one neon je stredne hustý. Nanášajte ako druhú vrstvu pri gélových nechtoch. V UV lampe vytvrdne za 2 minúty. Lepkavú vrstvu, ktorá vznikne pri tvrdnutí nieje nutné utierať, pretože slúži ako väzba na ďalšiu vrstvu.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Gél s glitrami

Neónová farba, ktorá je ideálna na letné zdobenie nechtov. Gél obsahuje jemné strieborné glitre. Naneste ho na nechty v tenkej vrstve a vložte ruku do UV lampy. Ak chcete, aby bola farba výraznejšia, použite ešte jednú farebnú vrstvu. Ak použijete tenký štetec, gél môžete využiť aj na ozdobenie nechtov nejakým vzorom. Záverečnou vrstvou pri gélových nechtoch je vrchný gél. Vďaka nemu získa farba krásny lesk. Po vybratí rúk z lampy je potrebné, aby ste odstránili lepkavý povlak. Ten odstránite jednoducho použitím čističa. 

gel s glitrami

Pestrý, neonovo ružový gél s jemnou bielou perleťou. Vďaka dobrej pigmentácii, ho postačí na necht aplikovať v dvoch tenkých vrstvách. Nanášame ho pomocou plochého štetca. Na prírodné nechty sa tento gél neaplikuje. Používa sa na zdobenie, alebo celoplošné zafarbenie gélových, akrylových nechtov. Po vytvrdnutí zanecháva lepkavý film, ktorý nezotierame.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018