Blog

Čierny kabelkový kufrík na nechty a kozmetiku


Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Koženková čierna kabelka, ktorá po otvorení prekvapí dômyselne vloženými priehradkami čím sa radí ku kozmetickým a nechtovým kufríkom. Police vo vnútri kufríka môžete vybrať a kabelku použiť samostatne. V prípade vložených priehradok sa do nej zmestí len menšia dual lampa aj pomôcky na nechty. Po vybratí je kabelka priestranná a môžete do nej vložiť aj UV lampu. V balení je aj čierny popruh a kufrík si tak môžete dať aj na plece. Rozmer celej 35 x 24,5 x 30,5 cm.
štítok Novinka, Výpredaj
farba čierna
dĺžka 35 cm
šírka 24.5 cm
výška 30.5 cm

Rozmery kufríka

Čierny kabelkový kufrík má praktické rozmery a vzhľad, a preto ho je možné použiť ako kabelku alebo kufrík zároveň. Jeho čierny lesklý povrch pripomína kožu a pôsobí luxusne. Tento kabelkový kufrík je vysoký 30,5 cm a široký 24,5 cm. Jeho dĺžka je 35 cm.

Vnútro kabelkového kufríka

Vnútro je z tvrdého materiálu, no veľmi ľahko sa vyberá. Priehradky sú vhodné na uloženie akéhokoľvek materiálu vami zvoleného. Dolná priehradka, ktorá je najväčšia slúži napríklad aj na uloženie menšej dual lampy alebo akýchkoľvek pomôcok.

Vyberateľná polička

Ľahká čierna polička sa dá jednoducho vybrať. Pena s 14 otvormi sa dá vybrať, tým sa priestor zväčší a je pripravený na uloženie väčšieho materiálu.

Čierna kabelka bez výplne

Kabelkový kufrík bez výplne má dostatok miesta na uloženie materiálu väčších rozmerov.

Dizajnovo veľmi pekný kozmetický kufrík, ktorý pripomína na prvý pohľad kabelku. Celý je zvonku potiahnutý umývateľnou koženkou čiernej farby. Po jeho otvorení sa nám objaví pevná časť z poličiek, ktorú je možné celú odstrániť, a tak mať z kufríka plne funkčnú kabelku. Odnímateľná časť sa skladá z troch výklopných políc a z jedného väčšieho úložného priestoru na materiál a pomôcky. Rozmer kufríka je 35 x 24,5 x 30,5 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020