Fialový kvietkovaný kufrík


ID3707
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 9 kusov
Kufrík na 36W promed UV lampy, alebo lampy s maximálnym rozmerom 23 x 22 x 10 cm. Šesť výklopných políc slúži na uloženie menších vecí. Povrch kufríka... Celý popis
Naša cena 34.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kufrík na 36W promed UV lampy, alebo lampy s maximálnym rozmerom 23 x 22 x 10 cm. Šesť výklopných políc slúži na uloženie menších vecí. Povrch kufríka je oživený trblietkami, ktoré sa však neotierajú a nemusíte sa báť, že sa ošúchajú. Kufrík sa dá umyť vlhkou handričkou. Má dva kľúče na uzamknutie. Vonkajší rozmer kufríka 25 x 32 x 25 cm.

Zatvorený kozmetický kufrík

Kufrík má rozmery 25 x 32 x 25 cm. Jeho povrch je ľahko umývateľný vlhkou handričkou a zdobený jemnými trblietkami. Trblietky z kufríka neopadávajú.

zatvorený kufrík

Kufrík s vyklopenými poličkami

Po otvorení kufríka sa dajú poličky vyklopiť do oboch strán.  3 sú na jednej a 3 na druhej strane. Pod poličkami tak vznikne priestor pre UV lampu značky Promed alebo pre lampu s rozmerom max 23 x 22 x 10 cm.

otvorený kufrík

Rozmery kozmetického kufríka

Video zobrazuje reálnu veľkosť kufríka. Kufrík je fialovej farby zdobený kvietkami a trblietkami, ktoré sa neošúchajú. Kufrík má vo vnútri 6 vyklápacích poličiek. 3 na jednej strane a 3 na druhej. Pod poličkami je priestor na UV lampu značky Promed alebo na lampy s menším rozmerom (23 x 22 x 10 cm). Pri vkladaní musíte lampu mierne nakloniť. Poličky môžete využiť na uloženie uv gélov, štetcov, ozdôb alebo iných menších pomôcok.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017