Blog

Fialový poschodový kufor


ID2530
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Dvojdielny kozmetický kufor s dizajnom krokodílej kože. Spodná časť má vonkajšie rozmery 25 x 35 x 17 cm a vojde do nej pohodlne 4-žiarovková UV lampa, alebo LED lampa. Vrchná časť je tvorená vyklápacími priehradkami na uloženie rôznych pomôcok či už na nechty, alebo na líčenie. Súčasťou kufríka sú aj 2 kľúče na jeho uzamknutie a popruh na plece. Vonkajšie rozmery celého kufríka sú 25 x 35 x 40 cm.
farba fialová
šírka 25 cm
dĺžka 35 cm
výška 40 cm
štítok Zľava

Poschodový kufrík

Fialový kufrík s dizajnom krokodílej kože.  Vonkajšie rozmery kufríka sú 25 x 35 x 40 cm. Kufrík je dostatočne veľký pre všetky potrebné pomôcky, či už na nechty alebo na líčenie. Súčasťou kufríka sú kľúče na uzamknutie a popruh. 

Poschodový kufrík

Rozložený kufrík

Poschodový kufrík sa dá rozložiť na dve časti. Spodná časť má rozmery  25 x 35 x 17 cm.  Vrchná časť je tvorená vyklápacími priehradkami.  Do spodnej časti kufríka sa zmesti 4-žiarovková UV lampa a UV lampa značky Promed.

rozlozeny kufrik

Vrchná časť kufríka

Vrch kufríka je tvorený vyklápacími poličkami.  Poličky sa vyklápajú do oboch strán a sú vhodné na uloženie menších pomôcok. Pod poličkami sa tiež nachádza uložný priestor. 

vrch kufrika

Použitie tohto kufríka na UV lampu

Vo videu máte možnosť vidieť reálnu veľkosť tohto kufríka. Dvojdielny kozmetický kufrík s dizajnom krokodílej kože má rozmery 25 x 35 x 40 cm. Je dostatočne veľký pre všetky potrebné veci. Vrchná časť kufríka obsahuje vyklápacie priehradky na umiestnenie pomôcok. Spodná časť kufríka má rozmery 25 x 35 x 17 cm a vojdu do nej všetky nami ponúkané 36W UV lampy okrem LCD UV lámp. Súčasťou kufríka sú tiež dva kľúče a popruh.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019