Blog

Hnedý kozmetický kufrík s kresbou dreva


ID4618
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Hnedý kufrík s kresbou dreva a jemnou perleťou. Povrchový materiál je podobný koženke, a teda sa ľahko umýva pomocou vlhkej handričky. Stabilitu a pevnosť... Celý popis
Bežná cena 39.90 €
Ušetríte 28% 10.91 €
Naša cena 28.99 €
Zľava platí do 23.06.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Hnedý kufrík s kresbou dreva a jemnou perleťou. Povrchový materiál je podobný koženke, a teda sa ľahko umýva pomocou vlhkej handričky. Stabilitu a pevnosť zabezpečuje hliníkový rám. Vnútro kufríka je vystlané čiernym zamatom. Po otvorení hneď uvidíme police s delením pre uloženie lakov. Toto delenie je možné aj vybrať a používať police bez neho. Po vyklopení vrchných políc je pod nimi ešte jedna bez akéhokoľvek delenia. Aby sme sa dostali k spodnej najpriestrannejšej časti, celý policový systém vyberieme. Do tejto veľkej časti môžeme uložiť aj 36W UV lampu, alebo LED, či dual lampu, alebo brúsku. V kufríku tiež nájdeme kľúče, ktorými ho môžeme uzamknúť. Nosnosť 2 kg. Vonkajší rozmer kufríka je 33 x 25 x 25 cm.
štítok Akcia, Zľava
farba hnedá
dĺžka 33 cm
šírka 25 cm
výška 25 cm

Zatvorený kufrík s kresbou dreva

Tento kufrík hnedej farby má krásny vzhľad dreva. Je praktický a ľahko sa udržiava čistý. Zvnútra je vystlaný čiernym zamatom. Dá sa uzamknúť priloženým kľúčom.

Zatvorený kufrík s kresbou dreva

Členenie kufríka

Vnútorná časť je dômyselne delená. Výklopné police vo vrchnej časti je možné vyňať a neprekážajú pri vkladaní väčších pomôcok do kufríka.

Členenie kufríka

Výklopné police vyňaté z kufríka

Police sa dajú úplne vybrať. Sú rozdelené na menšie časti, takže si do nich môžete poukladať laky na nechty, gél laky alebo rôzne ozdoby.

Výklopné police vyňaté z kufríka

Kufrík vhodný na umiestnenie a uskladnenie rôzneho materiálu ako je make-up, kozmetika, UV gél, akryl a iné. Je ľahký a prenosný. Stabilitu zaručuje jeho pevná hliníková konštrukcia. Kufrík obsahuje kľúče na uzamknutie. Má odnímateľnú policu s dvoma výklopnými poličkami a jeden väčší úložný priestor v jeho spodnej časti. V tejto časti je dostatok priestoru na 36W UV lampu, LED lampu alebo brúsku. Odnímateľná polica ako aj celé vnútro kufríka je potiahnuté čiernym zamatom. Má hnedú farbu a jeho povrch pripomína kresbu dreva. Rozmer kufríka je 33 x 25 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019