Blog

Kozmetický kufrík na zips


ID3930
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Elegantný a štýlový kozmetický kufor s rozmermi 29 x 22 x 25 cm. Vo vnútri kufríka sa nachádzajú vyklápacie police, ktoré sa dajú z kufríka vybrať. Police slúžia na uloženie rôznych drobností ako sú napríklad uv gély, gél laky, ozdoby a iné. Pod policami sa nachádza väčší priestor, kde sa zmestí brúska alebo iné pomôcky. Po vybratí poličiek z kufríka sa vytvorí priestor aj na 36W UV lampu. Kufrík môže slúžiť aj ako priestranná taška a jeho súčasťou je aj popruh na rameno.
štítok Zľava
farba hnedá , čierna
šírka 22 cm
dĺžka 29 cm
výška 25 cm

Zatvorený kufrík

Kufrík je veľmi praktický, ľahký a vďaka dlhším rúčkam sa pohodlne nosí. Je určený na uloženie kozmetiky alebo pomôcok na gélové nechty. Môžete ho využiť aj ako cestovnú tašku. Súčasťou kufríka je aj popruh na plece.

Zatvorený kufrík

Otvorený kufrík

Vo vnútri kufríka sú vyklápacie poličky s priehradkami, ktoré sa dajú vybrať. Slúžia na uloženie pomôcok pre gélové a akrylové nechty. Pod policami je väčší priestor, kde sa dá uložiť brúska na nechty alebo iné kozmetické pomôcky.

Otvorený kufrík

Kozmetický kufrík a jeho využitie

Je to kufrík s modernými tvarmi napodobňujúci elegantnú tašku. Kufrík má po stranách kovový zips. Jeho veľkosť je 29 x22 x25 cm. Vnútri sa nachádzajú 4 výklopné police. Celý obsah sa dá z kufríka vybrať a tak vznikne taška s veľkým úložným priestorom. Kufrík obsahuje aj popruh na rameno.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019