Kozmetický kufrík so zrkadlom a osvetlením


ID4515
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Ružový veľký kufrík na kozmetiku Broadway, ktorý má vo vnútri zrkadlo a profesionálne osvetlenie. Vhodný pre vizážistky aj kaderníčky. Vďaka osvetleniu kufríka môžete pracovať aj na miestach s nedostatočným svetlom. Osvetlenie je napájané z elektrickej siete pomocou priloženého kábla. Kufrík je rozdelený na tri časti. Stredná časť je presklená, aby pri zatvorení kufríka bolo chránené zrkadlo. Priečinky si ešte môžete predeliť podľa potreby pomocou priložených "doštičiek". Zrkadlo má rozmer 22 x 30 cm. Kufrík sa dá uzamknúť dvomi zámkami. Povrch je umývateľný vlhkou handričkou. Rozmer celého kufríka je 43 x 33 x 18 cm.

Vnútro kufríka 

Kufrík ma vo vnútri tri priehradky na uloženie rôznych kozmetických, či kaderníckych pomôcok. V hornej časti je zrkadlo a štyri svetlá, ktoré umožnia lepšiu prácu na miestach, kde nie je dostatočné svetlo.

Vnútro kufríka

Kozmetický kufrík Broadway

Je určený na dekoratívnu kozmetiku, či kadernícke potreby. Využitie v ňom nájdu kaderníčky, kozmetičky alebo maskérky. Je svetlo ružovej farby a má hladký povrch, čiže na vyčistenie stačí vlhká handrička. Kufrík má hliníkové rámy.

Kozmetický kufrík Broadway

Profesionálny Broadway kufrík určený na dekoratívnu kozmetiku, rôzne líčidla, kadernícke potreby a podobne. Vďaka zrkadlu a profesionálnym svetlám, v ňom nájdu využitie maskérky, kaderníčky aj vizážistky. Kufrík sa napája z elektrickej siete pomocou adaptéra, ktorý je súčasťou balenia. Je jemnej ružovej farby a jeho povrch je možné čistiť handričkou. Kufrík je spevnený hliníkovým rámom. Vnútri sa nachádza úložný priestor, ktorý je rozdelený do priečinkov. Stredná časť je presklená. Vonkajší rozmer je 43 x 33 x 18 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017