Blog

Lesklý strieborný kozmetický kufrík


ID4569
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 11/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Strieborný kufrík s 3D kvetinovým vzorom, strednej veľkosti. Je vhodný na uloženie potrebných vecí na gélové alebo akrylové nechty. Keď ho otvoríte, máte k dispozícii štyri výklopné poličky, dve na jednú a dve na druhú stranu. Môžete si do nich uložiť rôzne drobnosti ako sú UV gély, gél laky, laky na nechty alebo ozdoby. Sú z plastu, takže sa ľahko čistia. Postačí na to mokrá handrička. Do spodnej časti kufríka vojde brúska na nechty alebo menšia DUAL, alebo LED lampa. Tento kufrík je vhodný aj na kozmetiku, alebo bižutériu. Jeho súčasťou je kľúč na uzamknutie. Rozmer kufríka 31 x 21,5 x 29 cm. Nosnosť 2 kg.
farba strieborná
dĺžka 31 cm
šírka 21.5 cm
výška 29 cm
štítok Akcia, Zľava

Zatvorený kozmetický kufrík s lesklým 3D vzorom

Kufrík má jemný umývateľný povrch, ktorý sa ľahko čistí. Je ľahký a praktický. Slúži na uloženie gélovej alebo akrylovej sady alebo na uloženie rôznych kozmetických pomôcok. Priloženým kľúčom sa dá uzamknúť.

Zatvorený kozmetický kufrík s lesklým 3D vzorom

Otvorený kufrík 

Vo vnútri sa nachádzajú štyri výklopné poličky. Sú z plastu, takže nie je náročné udržať ich čisté. Môžete si do nich uložiť rôzne drobné veci ako sú ozdoby, laky na nechty, gél laky, UV gély alebo iné kozmetické pomôcky. Do spodnej časti sa zmestí brúska na nechty, podložka pod ruky alebo menšia UV lampa.

Otvorený kufrík

Povrch kufríka 

Tento kufrík striebornej farby má lesklý povrch s 3D kvetinovým vzorom. Má hliníkové rámy a rohy sú viac vystužené pre lepšiu odolnosť voči nárazom. Je ľahko umývateľný, postačí na to vlhká handrička.

Povrch kufríka

Moderný kufrík s 3D vzorom striebornej farby. Jeho zaujímavý dizajn a povrch sa miestami leskne a pôsobí ako zrkadlo. Napriek tomu je jeho povrch pevný a nie je náchylný na škrabance. Postačí ho čistiť mokrou handričkou. Otvorením kufra sa objavia štyri výklopné poličky, ktoré sú umývateľné ako aj celé vnútro kufríka. Pod policami je dostatočné miesto na malú 9W UV lampu, dual lampu, LED lampu alebo brúsku. Prázdny kufrík je ľahký. Jeho rozmer je 31 x 21,5 x 29 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019