Blog

Perleťový kozmetický kufrík s kvetmi


ID4617
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledné 3 kúsky
Veľmi trendy zlatý kufrík s tapetovým vzorom pruhov kombinovaných s 3D kvetmi. Povrch je akoby z textilu, no dá sa dobre čistiť vlhkou handričkou. Hliníkový... Celý popis
Bežná cena 39.90 €
Ušetríte 28% 11.00 €
Naša cena 28.90 €
Zľava platí do 24.03.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Veľmi trendy zlatý kufrík s tapetovým vzorom pruhov kombinovaných s 3D kvetmi. Povrch je akoby z textilu, no dá sa dobre čistiť vlhkou handričkou. Hliníkový rám zabezpečuje jeho pevnosť. Vnútro je vystlané čiernym zamatom. Je nápadito členené. Sú tam výklopné police s delením pre uloženie lakov a gél lakov. Toto delenie je možné vybrať a používať aj bez neho. Po vyklopení týchto políc je pod nimi ešte jedna veľká bez predelov. Tieto policové časti sú určené na uloženie menších predmetov a pomôcok. Celý policový systém sa dá z kufríka vyňať a pod ním je veľký úložný priestor, do ktorého pohodlne vložíte aj 36W UV lampu, alebo brúsku. V balení nájdete aj dva kľúče, vďaka ktorým môžete kufrík zamknúť. Vonkajší rozmer celého kufríka je 33 x 25 x 25 cm. Nosnosť 2 kg.
štítok Výpredaj
farba hnedá
dĺžka 33 cm
šírka 25 cm
výška 25 cm

Zatvorený telový kozmetický kufrík

Praktický kufrík s perleťovo béžovou potlačou je ľahko umývateľný. Je spevnený hlinikovým rámom a vo vnútri vystlaný čiernym zamatom. Je ideálny na uloženie pomôcok na gélové nechty alebo kozmetiku. Veľkosť kufríka je 33x25x25 cm. 

Zatvorený telový kozmetický kufrík

Otvorený kufrík bez políc

V kufríku sa po vybratí políc vytvorí veľký priestor na uloženie napríklad 36W UV lampy, brúsky na nechty alebo iných kozmetických pomôcok.

Otvorený kufrík bez políc

Police po vybratí z kufríka

Police sa dajú z kufríka úplne vybrať. Vďaka tomu že sú predelené, slúžia na uloženie lakov na nechty, gél lakov alebo rôznych ozdôb. Kufrík je možné používať aj bez týchto políc.

Police po vybratí z kufríka

Kozmetický kufrík na uloženie materiálu alebo zariadenia, má dizajnové a veľmi vkusné prevedenie. Jeho povrch je potiahnutý umývateľným 3D vzorom perleťovo béžovej farby. Stabilitu a pevnosť kufríka zabezpečuje jeho hliníková konštrukcia. Súčasťou je kľúč na uzamknutie kufríka. Priestor na uloženie väčšieho materiálu alebo prístrojov ako je brúska a UV lampa sa nachádza v spodnej časti kufra. Hneď po otvorení nájdeme policu s výklopnými poličkami, ktorá je vyberateľná. Kufrík je vhodný aj na uloženie akéhokoľvek materiálu ako sú šperky a iné. Jeho rozmer je 33 x 25 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019