Ružovo čierny kozmetický kufrík


ID4476
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 8 kusov
Praktický kufrík na kozmetiku má vo vnútri priehradky a výklopné police. Toto členené vnútro sa dá vybrať a do kozmetického kufríka môžete vložiť aj rozmernejšie... Celý popis
Bežná cena 42.90
Ušetríte 19% 8.00
Naša cena 34.90
Zľava platí do 23.11.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Praktický kufrík na kozmetiku má vo vnútri priehradky a výklopné police. Toto členené vnútro sa dá vybrať a do kozmetického kufríka môžete vložiť aj rozmernejšie predmety, ako je UV lampa. Kufrík pripomína kabelu. Zapína sa zipsom z dvoch strán. Má pevné rúčky. Je z materiálu pripomínajúceho kožu. Súčasťou je aj nastaviteľný popruh na rameno, ktorý si jednoducho pripnete na bokoch kufríka. Rozmer 29 x 22 x 25 cm.

Kozmetický kufrík

Praktický kufrík ružovo čiernej farby, vhodný na kozmetiku alebo na uloženie gélovej a akrylovej sady. Zapínanie má na zips, po oboch stranách. Jeho súčasťou je aj popruh na rameno, tým sa pohodlne prenáša.

Kozmetický kufríkVnútro kufríka na zips

V jeho vnútri sa nachádzajú štyri výklopné police. Vďaka materiálu, ktorým sú potiahnuté sa ľahko čistia. Slúžia na uloženie menších pomôcok ako sú napríklad uv gély, gél laky, štetce a podobne. Pod policami je priestor na uloženie brúsky na nechty, alebo iných kozmetických pomôcok.

Vnútro kufríka na zips

Má pestrú ružovú farbu v kombinácií s čiernou. Moderný prenosný kufrík je vhodný ako do ruky, tak aj na rameno za pomoci popruhu, ktorý je súčasťou kufríka. Obsahuje police, ktoré je možné vybrať, a tak ho zmeniť na modernú tašku s veľkým úložným priestorom. Povrch celého kufríka aj poličiek je umývateľný handričkou. Výklopné poličky sú ideálne na uloženie drobností ako sú gél laky, UV gély, akryl a podobne. Rozmer kufríka je 29 x 22 x 25 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017