Blog

Unicorn kozmetický kufrík na nechty


ID5644
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 3 kúsky
Kufrík na kozmetiku alebo nechty má 3D vzor a unicorn lesk. Vďaka tejto kombinácii sa jeho farba mení podľa uhla pohľadu. Nájdete tu celú škálu farieb,... Celý popis
Bežná cena 37.90 €
Ušetríte 13% 5.00 €
Naša cena 32.90 €
Zľava platí do 20.10.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kufrík na kozmetiku alebo nechty má 3D vzor a unicorn lesk. Vďaka tejto kombinácii sa jeho farba mení podľa uhla pohľadu. Nájdete tu celú škálu farieb, ktorá je podobná ako vulcano efekt. Vnútro je tvorené vyberateľným policovým systémom, pod ktorým je ukrytá priestranná časť. Do nej pohodlne vložíte aj 36W UV lampu. Jedna z políc je s mriežkou, ktorá je praktická pri prenose viacerých lakov, alebo gél lakov. Počas prepravy tak budú bezpečne uložené. Túto mriežku však môžete vybrať a použiť kufrík bez nej. V kufríku sú aj kľúče, ktorými ho môžete zamknúť. Pomôcky tak budete mať v bezpečí. Hliníkový rám zabezpečuje ľahkosť a dostatočnú pevnosť. Nosnosť kufra je 2 kg. Vonkajší rozmer 33 x 25 x 25 cm.
štítok Novinka
farba fialová, zelená, modrá, žltá
výška 25 cm
šírka 25 cm
dĺžka 33 cm

Farebný kozmetický kufrík unicorn. Pri zmene uhla a svetla vrhá rôzne otiene.Je veľmi praktický a ľahko prenosný. Má umývateľný povrch s 3D vzorom. Vo vnútri kufríka sa nachádza odnímateľná časť, ktorá má aj výklopné poličky. Pod nimi je väčší úložný priestor na brúsku UV lampu alebo malú Dual lampu. Celé vnútro kufríka ako aj odnímateľná časť je potiahnutá čiernym zamatom. Veľkosť moderného kufríka je 33 x 25 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020