Blog

Unicorn kufrík na nechty s AB leskom


ID5645
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 6 kusov
Vďaka 3D vzoru vynikne krásny lesk kufríka. Farby sa tu menia podľa uhla pohľadu. Pri pohľade z vrchu prevláda biela modrá a jemne zelená či zlatá. Z inej... Celý popis
Bežná cena 37.90 €
Ušetríte 13% 5.00 €
Naša cena 32.90 €
Zľava platí do 21.06.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Vďaka 3D vzoru vynikne krásny lesk kufríka. Farby sa tu menia podľa uhla pohľadu. Pri pohľade z vrchu prevláda biela modrá a jemne zelená či zlatá. Z inej strany však môžete vidieť aj ružovú či fialovú. Veľmi pekný a unikátny kozmetický kufrík, ktorým určite zaujmete. Dá sa zamykať. Vo vnútri sú vyberateľné poličky a v jednej z nich je vyberateľná mriežka na laky. Kozmetický kufrík môžete použiť aj na kozmetiku, alebo kadernícke pomôcky a prípravky. Zmestí sa doň aj 36W UV lampa. Vnútro je vystlané čiernym zamatom. Nosnosť kufríka je 2 kg. Vonkajší rozmer 33 x 25 x 25 cm.
štítok Novinka, Akcia
farba biela, fialová, modrá
dĺžka 33 cm
šírka 25 cm
výška 25 cm

Kozmetický kufrík pre nechtárky, kozmetičky alebo kaderníčky na uloženie a prepravu materiálu a pomôcok. Kufrík je zaujímavý svojou netypickou farbou, ktorá sa stále mení pri rôznom svetle a uhle. Pevný kovový rám, nám zabezpečí stabilitu pri jeho preprave a manipulácii. Vo vnútri sa nachádza odnímateľná časť a výklopné poličky na drobnosti a menší materiál. Po odstránení tejto časti sa nám odkryje jeden väčší úložný priestor. Povrch môžeme udržiavať vlhkou handričkou. Veľkosť kufra je 33 x 25 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019