Blog

Zlatý kozmetický kufrík


ID4626
Vašu objednávku odošleme hneď v utorok Máme posledných 7 kusov
Kufrík na UV lampu a ďalšie pomôcky potrebné na gélové nechty. Môžete ho využiť aj na uloženie kozmetiky, alebo šperkov. Povrch kufríka je zrkadlovo zlatý.... Celý popis
Naša cena 32.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Kufrík na UV lampu a ďalšie pomôcky potrebné na gélové nechty. Môžete ho využiť aj na uloženie kozmetiky, alebo šperkov. Povrch kufríka je zrkadlovo zlatý. Ľahko sa udržiava a čistí vlhkou handričkou. Vnútro je vystlané čiernym zamatom. Vrchnú časť tvoria police s mriežkami na uloženie lakov. Pod týmito policami je ešte jedna nedelená. Po vybratí tohto policového systému sa dostaneme k spodnej časti kufríka, kde sa pohodlne zmestí aj 36W UV lampa, alebo brúska. Kufrík je bezpečne uzavretý kovovým zapínaním, no môžete ho aj zamknúť priloženým kľúčom. Vonkajší rozmer 33 x 25 x 25 cm a nosnosť kufríka 2 kg.
farba zlatá
dĺžka 33 cm
šírka 25 cm
výška 25 cm

Zlatý kozmetický kufrík

Jeho povrch je zrkadlovo zlatý, ľahko sa čistí a udržiava. Je ľahký no má dostatok úložného priestoru. Je vhodný či už na kozmetiku, šperky alebo na gélovú a akrylovú sadu. Skladá sa z dvoch častí a dá sa uzamknúť.

Zlatý kozmetický kufrík

Vnútorné riešenie kozmetického kufríka

Vyberateľný policový systém je veľkou výhodou, pretože police v tomto prípade neprekážajú pri vkladaní rozmerných pomôcok do spodnej časti kufríka.

Vnútorné riešenie kozmetického kufríka

Vyklápacie poličky

Jednú časť tvoria mriežkované poličky, do ktorých je možné uložiť laky a gél laky.  Pod nimi je priestor na uloženie UV lampy na nechty, brúsky alebo iných kozmetických pomôcok. Police sa dajú z kufríka vybrať a môžete ho použiť aj bez nich.

Vyklápacie poličky

Kozmetický kufrík na uloženie a premiestnenie potrebného materiálu. Má veľmi výraznú a dominantnú zlatú farbu. Má umývateľný povrch s pruhovaným 3D vzorom. Vhodný na domáce ale aj profesionálne použitie. Dostatočný priestor a rozdelenie zaručuje bezpečnú prepravu materiálu, pomôcok alebo prístrojov. Celé vnútro ako aj poličky sú potiahnuté čiernym zamatom, ktorý sa ľahko udržiava. V spodnej časti je jeden väčší priestor bez rozdelenia. Na vrchu sa nachádza odnímateľná časť, ktorá obsahuje výklopné poličky s mriežkou. Táto časť sa veľmi rýchlo a jednoducho vyberá a zakladá späť do kufríka. Rozmer kufríka je 33 x 25 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019