Blog

Darčeková sada kozmetiky Silky Touch

SILCARE

SILCARE
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Vyživujúca telová a vlasová kozmetika zabalená vo veľmi peknom a luxusnom vianočnom darčekovom balení. Nájdete tu telové mlieko s hodvábom, ktoré intenzívne... Celý popis
Bežná cena 19.90 €
Ušetríte 50% 10.00 €
Naša cena 9.90 €
Zľava platí do 06.09.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Vyživujúca telová a vlasová kozmetika zabalená vo veľmi peknom a luxusnom vianočnom darčekovom balení. Nájdete tu telové mlieko s hodvábom, ktoré intenzívne hydratuje, zmäkčuje, vyživuje a vyhladzuje pokožku. Rýchlo sa vstrebe do pokožky a zanecháva ju hodvábne jemnú s príjemnou vôňou. Vlasové sérum v spreji obsahuje hodváb a je vhodné aj na elektrizujúce vlasy v zimnom období. Rovnako ich chráni pred vplyvom mrazivého počasia. Obsiahnuté zložky opravujú vlasovú štruktúru. Poškodené vlasy tak získajú zdravý vzhľad a lesk. Efekt séra podporíte aj použitím vlasovej masky, ktorá pôsobí hĺbkovo a znásobuje účinok vlasového séra. Vlasy sa ľahko rozčesávajú, ostávajú jemné na dotyk a zároveň nestrácajú objem. Veľmi praktická sada pre ženu, slečnu, dámu v každom veku.
výška 6 cm
dĺžka 30.5 cm
šírka 21 cm
štítok Akcia

Sada kozmetiky obsahuje

  • Telové mlieko s hodvábom 250 ml
  • Vitamínové vlasové sérum s hodvábom 200 ml
  • Vlasová maska s hodvábom 250 g

Telová a vlasová kozmetika v darčekovom balení obsahuje telové mlieko /250ml/ s hodvábom, ktoré hydratuje, zmäkčuje a vyhladzuje pokožku. Vlasové sérum /200ml/ v spreji ktoré posilňuje štruktúru vlasu a poškodeným vlasom tak dodáva lesk a zdravo vyzerajúci vzhľad. Vlasová maska 250ml, je tiež súčasťou balíčka, ktorá pôsobí hĺbkovo a znásobuje účinok séra. Darček ako vyšitý pre každú slečnu, ženu a dámu v každom veku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019