Biela dual UV LED lampa na dve ruky 72W


ID4485

Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 11/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Priestranná lampa na dve dlane s diódami, ktoré extra rýchlo vytvrdia gél laky, UV, LED, BIO a farebné gély. Lampa má LCD displej a časovač 5, 30 a 60 sekúnd. Samozrejme nesmieme zabudnúť na senzor a vysokú životnosť 51 diód, ktoré nieje potrebné vymieňať. Lampa je teda bezúdržbová. Má vstavané dva ventilátory, ktoré prispievajú k jej chladeniu. Gél laky a LED gély v nej vytvrdnú za 5-10 sekúnd. Ostatné UV gély za 30-60 sekúnd. Lampa má jednoduché intuitívne a logické ovládanie. Môžete ju nastaviť aj na trvalé svietenie. Je ľahká. Keďže nemá dno je ideálna aj na pedikúru. Rozmer 33 x 19 x 12 cm.

Napájanie profesionálnej 72W lampy

Zapája sa pomocou kábla do elektrickej siete. Je to kombinovaná UV LED lampa, v ktorej vytvrdnú všetky typy gélov a gél lakov. Má aj časovač, preto je vhodná aj do salónov. Je veľmi praktická, ľahká a nemá dno, čím je ideálna aj na pedikúru.

Napájanie profesionálnej 72W lampy

Ako ju zapnúť

Po zapojení do elektrickej siete sa na displeji v zadnej časti zobrazí OFF. Vložením ruky sa senzorom spustí trvalé svietenie. Čas sa zobrazuje na displeji. Ak chcete lampu zapnúť na určitý čas, stlačte jedno z tlačidiel. 5 sekúnd, 30 sekúnd, 60 sekúnd. Ihneď sa rozsvieti a čas sa odrátava na displeji. Pri zvolení času nereaguje na senzor. Ak ju chcete vypnúť pred uplynutím nastaveného času, stlačte ešte raz rovnaké tlačidlo s časom. Po ukončení práce odporúčame odpojiť prístroj z elektrickej siete.

Ako ju zapnúť

Rozloženie LED diód

V LED lampe na nechty je 51 LED diód, ktoré nie je potrebné meniť, vďaka ich dlhej životnosti. Sľubujú až 50 000 hodín svietenia. Svietidlá sú uložené v strede a po stranách, čo umožňuje rovnomerné a extra rýchle vytvrdnutie materiálu. LED gély a gél laky, v nej vytvrdnú 5-10 sekúnd, a ostatné UV gély za 30-60 sekúnd. Čas sa môže mierne líšiť v závislosti od hrúbky vrstvy aj od pigmentácie gélov. Má skvelý moderný dizajn, je praktická, ľahká a ušetrí vám množstvo času.

Rozloženie LED diód

Profesionálna DUAL lampa s výkonom 72W je vyrobená tak, aby sa do nej zmestili obe ruky naraz. Sú v nej zabudované dva ventilátory a 51 diód. Diódy sa v lampe nevymieňajú, pretože ich životnosť je 50000 hodím svietenia. Vytvrdnú v nej všetky druhy gélov ako LED gél, UV gél, BIO gél a gél lak za veľmi krátky čas. Použiť ju môžeme aj pri pedikúre. Je bielej farby s jemnými glitrami. Rozmer 33 x 19 x 12 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017