Medená dual lampa 2 v 1, 48W/24W


ID4481
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 6 kusov
Dokonalá UV LED lampa na gélové nechty. Ideálna aj na gél lak, a vďaka odnímateľnému dnu, aj na pedikúru. Žiarovky sa v tejto lampe nemenia. Je v nej... Celý popis
Naša cena 64.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Dokonalá UV LED lampa na gélové nechty. Ideálna aj na gél lak, a vďaka odnímateľnému dnu, aj na pedikúru. Žiarovky sa v tejto lampe nemenia. Je v nej 25 diód so životnosťou 50000 hodín svietenia. Môžete si ju nastaviť na silnejší výkon 48W, alebo na slabší 24W. Časovač 5s, 30s, 60s a senzor sú samozrejmosťou. Senzáciou je super rýchle tvrdnutie akýchkoľvek gélov a gél lakov. LED gély a gél laky tvrdnú už za 10 až 30 sekúnd. UV a BIO gély za 30-60 sekúnd. S touto lampou ušetríte more času a vďaka tomu môžete obslúžiť viacero zákazníčok. Lampa má aj vlastný ventilátor, na chladenie diód, čím sa predlžuje ich životnosť. Dno je magnetické, takže v prípade pedikúry ho jednoducho dáte preč. Rozmer lampy je 20 x 15,5 x 8,5 cm.

Zapojenie lampy do siete

Táto kombinovaná LED lampa na nechty sa zapája pomocou sieťového kábla do elektrickej siete. Vďaka dlhej životnosti LED diód, nie je potrebné žiarovky meniť a gély v nej vytvrdnú za extra krátky čas.

Zapojenie lampy do siete

Ovládanie UV LED lampy

Ovládanie UV LED lampy

  1. Zapnete ju stlačením príslušného tlačidla s uvedeným časom (5s, 30s, 60s). Alebo vložením ruky pomocou senzora na trvalé svietenie.
  2. Ak pri tlačidle ON/OFF nesvieti dióda, je nastavená na výkon 48W. Gél takto tvrdne rýchlejšie.
  3. Pridržaním tlačidla ON/OFF sa rozsvieti príslušná dióda. Vtedy je zapnutá na nižší  výkon 24W. S výkonom 24W ju spustíte stlačením príslušného času, alebo vložením ruky do lampy.
  4. Stlačením tlačidla ON/OFF ju vypnete aj pred uplynutím nastaveného času.
  5. Po ukončení práce odpojte prístroj zo siete.

Ovládanie UV LED lampy

Úsporné LED diódy

Vďaka svojmu výkonu a kvalitnému spracovaniu, LED gély, UV gély, BIO gély alebo gél laky, v nej vytvrdnú za extrémne krátky čas. Diódy sa nemenia, pretože majú extra dlhú životnosť. Má zabudovaný senzor pohybu, čiže automatické zapínanie a vypínanie pri vložení ruky. Je vhodná pre profesionálne nechtové dizajnérky, na použitie v profesionálnych kozmetických salónoch , alebo na použitie doma.

Úsporné LED diódy

Medená profesionálna DUAL lampa je určená do salónu, ale aj na domáce použitie. Vytvrdnú v nej všetky druhy gélov ako LED gél, UV gél, BIO gél alebo gél lak. Má zrkadlové vnútro s 25 diódmi, vďaka ktorým gél vytvrdne za veľmi krátky čas. Výkon lampy si môžeme nastaviť na 24W a 48W a to podržaním tlačidla ON/OFF. Tým istým tlačidlom lampu zapneme aj vypneme. Na vrchnej časti ešte nájdeme aj časovač na 5, 30 a 60 sekúnd. Je možné ju použiť aj pri pedikúre, vďaka odnímateľnému magnetickému dnu. Napája sa do elektrickej siete pomocou adaptéra. Rozmer 20 x 15,5 x 8,5 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017