Blog

Ružová UV LED lampa na dve ruky 72W


ID4484
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Univerzálna, profesionálna dual lampa s LCD displejom, ktorej hlavnou výhodou je rýchle tvrdnutie akýchkoľvek polygélov gélov a gél lakov a extra dlhá životnosť diód. Tie nie je potrebné meniť a v lampe je ich až 51. Lampa s možnosťou nastavenia času 5, 30, 60 sekúnd. Senzor je v tejto lampe samozrejmosťou. Za 5 až 10 sekúnd v nej vytvrdnú gél laky a LED gély. UV gély a polygély tvrdnú 30-90 sekúnd. Záleží od toho, akú hrubú vrstvu nanesiete. Keďže nemá dno, môžete ju použiť aj na pedikúru. V lampe sú zabudované dva ventilátory, ktoré prispievajú k chladeniu a tým aj k dlhšej životnosti samotnej lampy. Lampa je pastelovo ružová s perleťou. Vďaka tejto lampe už nebudete musieť pozerať na to, aký gél kúpiť a ešte aj ušetríte more času. Rozmer 33 x 19 x 12 cm.
štítok Novinka
farba ružová
výkon 72 Watt
výška 12 cm
dĺžka 33 cm
šírka 19 cm

Napájanie

Táto dual lampa na nechty s LCD displejom sa zapája pomocou sieťového kábla do elektrickej siete. Vytvrdne v nej v rekordnom čase akýkoľvek druh gélov a gél lakov. Samozrejmosťou je aj senzor vypnutia a zapnutia pri vložení ruky do lampy. Je veľmi praktická, ľahká a šetrná na čas vďaka tomu, že je na použitie oboch rúk súčasne.

Napájanie

Jednoduché, intuitívne ovládanie

Zapojením do elektrickej siete sa na displeji zobrazí OFF. Vložením ruky sa senzorom spustí nekonečné svietenie. Čas sa zobrazuje na displeji. Ak ju chcete zapnúť na určitý čas, stlačte jedno z tlačidiel. 5 sekúnd, 30 sekúnd, 60 sekúnd. Lampa sa ihneď rozsvieti a čas sa odrátava na displeji. Ak ju chcete vypnúť pred uplynutím nastaveného času, stlačte ešte raz rovnaké tlačidlo s časom. Po ukončení práce odpojte prístroj zo siete.

Jednoduché, intuitívne ovládanie

Rozmiestnenie LED diód

Kombinovaná UV LED lampa má 51 LED diód, ktoré chladia 2 zabudované ventilátory a tým predlžujú aj ich životnosť. Umiestnenie žiaroviek je v strede aj po stranách, čo umožňuje kvalitné vytvrdnutie všetkých gélov a gél lakov za extrémne krátky čas. Nemá dno, takže je ľahko využiteľná aj pri pedikúre. Je veľmi ľahká a má kvalitné prevedenie, ktoré si obľúbia aj náročnejšie zákazníčky. Je vhodná do nechtových salónov.

Rozmiestnenie LED diód

Profesionálna DUAL UV LED lampa na dve ruky do salónov alebo na domáce použitie. Lampa obsahuje dva ventilátory, ktoré ochladzujú 51 LED diód, aby sa neprehriali. Diódy sa nemenia, pretože majú veľmi dlhú životnosť viac ako 50000 hodín svietenia. Má možnosť nastavenia času na 5, 30, 60 sekúnd, ktorý sa zobrazuje na displeji. Vložením rúk, senzor aktivuje lampu a svieti až kým ruky nevyberieme von. Vytvrdnú v nej LED gély, UV gély, BIO gély a gél laky za veľmi krátky čas, čo je veľká výhoda. Je riešená tak, aby sa do vnútra mohli položiť dve ruky naraz. Napájaná je do elektrickej siete pomocou adaptéra. Rozmery 33 x 19 x 12 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020