Blog

Strieborná UV LED lampa na dve ruky 72W


ID5659
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Profesionálna dual lampa na dve ruky, v ktorej vytvrdne akýkoľvek gél a gél lak. Čas akým materiál tvrdne je podstatne kratší ako pri UV lampe. Gél laky... Celý popis
Bežná cena 89.90 €
Ušetríte 16% 14.00 €
Naša cena 75.90 €
Zľava platí do 28.05.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Profesionálna dual lampa na dve ruky, v ktorej vytvrdne akýkoľvek gél a gél lak. Čas akým materiál tvrdne je podstatne kratší ako pri UV lampe. Gél laky a LED gély postačí nechať 5 až 10 sekúnd a UV gély 30 až 90 sekúnd. Závisí to od hrúbky nanesenej vrstvy a od pigmentácie gélu. Veľkou výhodou je, že žiarovky sa nemenia, pretože ich životnosť je až 50000 hodín svietenia. V lampe je 51 dual diód s vlnovou dĺžkou potrebnou pre vytvrdnutie ako UV gélov, tak aj LED či gél lakov. Samozrejmou výbavou je senzor, tri časovače (5, 30, 60 sekúnd) a displej. Lampa nemá dno, preto je vhodná aj na pedikúru. V hornej časti sú zabudované dva malé ventilátory, ktorých úlohou je chladenie lampy. Rozmer celej lampy je 33 x 19 x 12 cm.
štítok Novinka
farba strieborná
výkon 72 Watt
výška 12 cm
dĺžka 33 cm
šírka 19 cm

Zapájanie lampy do elektrickej siete

Lampa má jednoduché zapájanie. Sieťový kábel, ktorý je súčasťou balenia sa zapojí do lampy a elektrickej siete zároveň.

Ovládanie UV LED lampy

Ovládanie je jednoduché a nenáročné. Lampa sa rozsvieti po tom, čo tam vložíte ruky. Zabudovaný senzor sa spustí a začne nekonečné svietenie. To ale môžete ovplyvniť a pomocou troch tlačidiel si nastavíte čas, ktorý vám bude vyhovovať. Tlačidlá ponúkajú 5, 30 a 60 sekúnd. Po stlačení vami zvoleného času sa na displeji spustí časovač a začnú sa odpočítavať sekundy.

LED diódy na dolnej strane

Rozmiestnenie LED diód je rovnomerné. Diódy sú aj na bokoch lampy, čo znamená rýchle tvrdnutie gélu alebo gél laku.

Profesionálna UV LED lampa na dve ruky s výkonom až 72W. Tým, že do lampy je možné vložiť obe ruky súčasne, je lampa väčších rozmerov. Bez problémov v nej vytvrdne UV, LED gél, polygél a gél lak. Dĺžka tvrdnutia sa líši od použitého materiálu ako aj hrúbky nanesenej vrstvy. DUAL lampa obsahuje senzor na oboch stranách, displej, tri časovače, ventilátory na chladenie lampy a 51 LED diód, ktoré sú rovnomerne rozložené po lampe. Jej rozmer je 33 x 19 x 12 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020