Zlatá lampa na nechty 2 v 1 dual UV LED 48W/24W


ID4480
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 7 kusov
Univerzálna lampa na gélové nechty s 25 diódami, ktoré sú rovnomerne umiestnené. Ideálna aj na gél lak, alebo pedikúru. Veľkou výhodou je rýchle tvrdnutie... Celý popis
Naša cena 64.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Univerzálna lampa na gélové nechty s 25 diódami, ktoré sú rovnomerne umiestnené. Ideálna aj na gél lak, alebo pedikúru. Veľkou výhodou je rýchle tvrdnutie akýchkoľvek gélov a gél lakov. Ďalšou z výhod je extra dlhá životnosť diód, takže žiarovky nie je potrebné meniť. Lampu si môžete nastaviť na 24W alebo 48W. Nastavenie je celkom jednoduché, pridržaním tlačidla ON/OFF. Na lampe si môžete zvoliť čas, počas ktorého bude lampa svietiť a potom sa zahasí. Na výber máte 5 sekúnd, 30 sekúnd alebo 60 sekúnd. Najrýchlejšie v lampe tvrdnú gél laky a LED gély a to už za 10 až 30 sekúnd. UV gély vytvrdnú za 15 až 30 sekúnd, no závisí to od hrúbky nanesenej vrstvy. Vďaka senzoru sa lampa zapne vložením ruky do vnútra. Lampa má aj vlastný ventilátor na chladenie diód. Pre ľahšiu dezinfekciu je dno lampy magnetické. Rozmer 15,5 x 20 x 8,5 cm.

Zapojenie dual lampy

Lampu zapojíme sieťovým káblom do elektrickej siete. Je to kombinovaná UV LED lampa, so skvelým dizajnom a prevedením. Je veľmi spoľahlivá, ľahká a praktická. Gély a gél laky v nej vytvrdnú za extrémne krátky čas.

Zapojenie dual lampy

Intuitívne ovládanie

Zapne sa stlačením príslušného tlačidla s uvedeným časom (5s, 30s, 60s). Alebo vložením ruky ju zapnete pomocou senzora na trvalé svietenie. Ak pri tlačidle ON/OFF nesvieti dióda, je nastavená na výkon48W. Materiál takto tvrdne rýchlejšie. Pridržaním tlačidla ON/OFF sa rozsvieti príslušná dióda, pričom je zapnutá na výkon 24W. S výkonom 24W ju spustíte stlačením príslušného času, alebo vložením ruky. Ak ju chcete vypnúť pred uplynutím nastaveného času, stlačte tlačidlo ON/OFF Po ukončení práce odpojte prístroj zo siete.

Intuitívne ovládanie

Tvrdnutie gélu pod LED diódami

Táto lampa na nechty má 25 úsporných LED diód a vďaka ním má veľmi dlhú životnosť. Pracuje sa s ňou veľmi rýchlo a efektívne, keďže v nej za extrémne krátky čas vytvrdnú všetky druhy gélov a gél lakov.Neprehrieva sa vďaka ventilátoru, ktorý zabraňuje prehratiu LED diód. Tým, že má odnímateľné dno, je ľahšia na údržbu a je vhodná aj na pedikúru.Je navrhnutá aj pre náročnejšie zákazníčky a na využitie v nechtových salónoch.

Tvrdnutie gélu pod LED diódami

Profesionálna univerzálna lampa, v ktorej vytvrdne LED gél, UV gél, BIO gél a gél lak. Vďaka svojmu výkonu a 25 LED diódam, je čas tvrdnutia spomínaných gélov extrémne krátky. Vnútro lampy je zrkadlové, aby sa svetlo z diód rovnomerne rozložilo. Vhodná aj pri pedikúre, vďaka odnímateľnému magnetickému dnu. Ovládanie nájdeme na jej vrchnej časti ako časovač na 5, 30 a 60 sekúnd a tlačidlo ON/OFF na zapnutie a vypnutie lampy. Podržaním tlačidla ON/OFF si volíme výkon na 24W alebo 48W. Pomocou adaptéra je napájaná do elektrickej siete. Rozmer 15,5 x 20 x 8,5 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017