Zrezávač stvrdnutej kože so žiletkami

SOLINGEN
ID4069
SOLINGEN
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Biely orezávač vyššej kvality. S krémovou plastovou rukoväťou. V kovovej časti je založená jedna žiletka. Súčasťou balenia je 10 náhradných žiletiek na pedikúru od výrobcu Solingen. Ideálny pomocník na odstránenie stvrdnutej kože na pätách. Pomôcku dezinfikujte v ultrazvukovej čističke. Nevkladajte do parného sterilizátora.

Nástroj na odstránenie kože

Orezávač je určený na odstránenie stvrdnutej kože na nohách. Je to kvalitný výrobok značky Kellermann Solingen, vyrobený z kvalitných materiálov. Je ľahký, práca s ním je veľmi jednoduchá a pohodlná. V orezávači je nasunutá jedna žiletka. Jeho súčasťou je však ďalších 10 náhradných žiletiek. Rukoväť orezávača je plastová. Má krémovú farbu. Žiletky aj orezávač sú uložené v závesnom plastovom obale. 

nastroj na odstranenie koze

Žiletka

Práca s týmto orezávačom kože je rýchla a jednoduchá, vďaka ostrým žiletkám. Žiletky Solingen sú súčasťou orezávača. V balení ich je 10 ks. Sú uložené v malej papierovej krabičke. 

ziletka

 

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017