Blog

Ohrievač na veľké depilačné vosky v plechovke 180W

ARCOCERE

ID5543
ARCOCERE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Elektrický ohrievač depilačného vosku, ktorý je balený v 800g plechovke. Vosk nahrievajte v uzavretom ohrievači. Čas ohrievanie závisí od typu a množstva... Celý popis
Naša cena 39.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Elektrický ohrievač depilačného vosku, ktorý je balený v 800g plechovke. Vosk nahrievajte v uzavretom ohrievači. Čas ohrievanie závisí od typu a množstva ohrievaného vosku. Môžete ho použiť aj na menšie balenia depilačných voskov. Vosk potom naneste na pokožku pomocou drevenej špachtle a rozotrite. Depilačným papierom vosk strhnite.
štítok Novinka
výkon 180 Watt
šírka 21 cm
dĺžka 21 cm
výška 21 cm
farba biela

Depilačný ohrievač

Ohrievač slúži na zohrievanie vosku. Čas ohrevu sa nastavuje potenciometrom v dolnej časti ohrievača. Počas ohrevu je ohrievač potrebné zatvoriť a zapojiť do elektrickej siete. Po roztopení vosku sa vosk aplikuje na zvolené miesto v smere rastu chĺpkov. Následne priložíme depilačný papier a strhneme ho v protismere rastu chĺpkov. Pokožku po depilácii ošetríme vhodným prípravkom. 

Ohrievač na depilačný vosk zohrieva vosk v plechovke. Je vhodný na profesionálne ale aj domáce použitie. Pomocou potenciometra si zvolíme výšku teploty na ohrev vosku. Na úplne rozpustenie vosku si zvolíme vyššiu teplotu a nižšiu teplotu volíme na udržanie rozpusteného vosku. Vosk sa na pokožku aplikuje pomocou drievka v smere rastu chĺpkov. Strháva sa pomocou depilačného papiera proti smeru rastu chĺpkov. Miesto po depilácií chránime pred slnečným žiarením 24 hod. Po depilácií je potrebné pokožku ošetriť upokojujúcim prípravkom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021