Blog

Ružový ohrievač na depilačné vosky 75W


ID4608
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 10/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Ohrievač určený na ohrievanie granulovaných voskov, ale aj depilačných voskov v plechovke. Pri topení sypaných tvrdých voskov, vložte do ohrievača nádobu a do nej nasypte vosk. Ohrievajte v uzavretom ohrievači. Na ohrev vosku v plechovke nevkladajte do ohrievača nádobu, ale priamo plechovku a prikryte vrchnákom. Čas ohrevu závisí od druhu vosku ale aj od množstva. Tento typ voskov sa na pokožku aplikuje pomocou drevenej špachtle. Nanášajte ho v smere rastu chĺpkov a pomocou depilačného papiera strhujte proti smeru rastu ochlpenia. Po depilácii je potrebné pokožku ošetriť vhodným prípravkom, ktorý pôsobí upokojujúco.
štítok Novinka
farba ružová
šírka 16.5 cm
výška 13.5 cm
dĺžka 16.5 cm

Ohrievač na depilačný vosk zohreje vosk v plechovke s objemom 400ml. Vhodný na domáce ale aj profesionálne použitie. Súčasťou balenia je aj vyberateľná nádoba na rozpustenie granulovaného vosku. Pomocou potenciometra si zvolíme výšku teploty na ohrev vosku. Na rozpustenie vosku zvolíme vyššiu teplotu. Nižšiu teplotu volíme na udržanie rozpusteného vosku. Tento vosk aplikujeme pomocou drevenej špachtle na učené miesto, ktoré chceme depilovať. Priložíme depilačný papier, ktorý pritlačíme a rýchlym pohybom proti rastu chĺpkov strhneme. Vydepilované miesto 24 hod. chránime pred slnečným žiarením. Na ukľudnenie pokožky môžeme použiť mlieko s aloe vera, harmančekom alebo prípravok na to určený.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019