Blog

Fialový one step gél lak 6 ml


ID5313
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Jednokrokový gél lak 3 v 1. Má vlastnosti podkladového, po vytvrdnutí je lesklý ako finish a navyše nevytvára lepkavý výpotok. K práci teda nebudete potrebovať nadlak podlak a ani cleaner. Pre dlhšiu trvácnosť lakovania nechty najprv prebrúste, odmastite nail prepom a naneste primer. Až po tejto príprave naneste tenkú vrstvu gél laku a vložte do lampy. V prípade potreby môžete géllak vrstvu zopakovať. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Ak máte LED alebo dual lampu, čas tvrdnutia bude 30 až 60 sekúnd.
štítok Novinka
farba fialová
objem 6 ml
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6.5 cm

Tmavo fialový one step gél lak na trvácne lakovanie. Gél lak je vhodný na prírodné nechty a nechty vymodelované gélom alebo akrylom. Je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný, vďaka čomu ho nie je potrebné nanášať veľa. Pred lakovaním zmatníme povrch nechta, očistíme a aplikujeme nail prep a primer. Na takto pripravené nechty môžeme naniesť farebný one step gél lak. Ten spĺňa aj funkciu podkladovej aj vrchnej vrstvy. Nalakované nechty vložíme do UV, LED alebo DUAL lampy.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019