Blog

Fuchsiový one step gél lak 5 ml

LONEL

ID5268
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 15 kusov
Sýty ružový jednokrokový gél lak 4 v 1 s jemným chladným nádychom fialovej. Nepotrebujete k nemu podklad, finish a ani cleaner. Ďalšou výhodou, ktorá urýchli... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Sýty ružový jednokrokový gél lak 4 v 1 s jemným chladným nádychom fialovej. Nepotrebujete k nemu podklad, finish a ani cleaner. Ďalšou výhodou, ktorá urýchli prácu je tvrdnutie v LED alebo v dual lampe a to už za 30 sekúnd. V UV lampe vytvrdne za 2 minúty. Má dobrú kryciu schopnosť. Odporúčame nanášať ho na prebrúsené, odmastené nechty s aplikovaným primerom. Dbajte na to, aby nanášané vrstvy one step gél lalku boli tenké. Po vytvrdnutí každej nanesenej vrstvy sa môžete upravenými nechtami pýšiť aj 14 dní.
štítok Novinka
dĺžka 2 cm
šírka 2 cm
výška 6 cm
farba fialová, ružová
objem 5 ml

Fialovo ružová farba po uschnutí

Jednokrokový gél lak je nenáročný na používanie. Vďaka dobrej krycej schopnosti ho stačí nanášať v dvoch tenkých vrstvách. Pri nanášani dbajte na to, aby gél lak nezatiekol ku kožičke. Ak by sa tak stalo, zatečený gél lak odstráňte pomarančovým drievkom. 

 

 

One step gél lak má fialovo ružovú farbu. Na necht sa nanáša rovnako ako klasický lak. Pred nanesením je potrebné prírodný necht zmatniť a naniesť prípravky ako je nail prep a primer. Potom môžeme lakovať. Aby sme docielili krásnu sýtu farbu, lak aplikujeme v dvoch vrstvách. Na vytvrdnutie one step gél laku môžeme použiť UV lampu, LED alebo DUAL lampu. Doba vytvrdnutia bude v každej lampe iná. Po vybratí z lampy je lakovanie hotové. Nechty sú bez výpotku a krásne lesklé.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021