Blog

Fuchsiový one step gél lak 5 ml

LONEL
ID5268
LONEL
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 6 kusov
Sýty ružový jednokrokový gél lak 4 v 1 s jemným chladným nádychom fialovej. Nepotrebujete k nemu podklad, finish a ani cleaner. Ďalšou výhodou, ktorá urýchli... Celý popis
Naša cena 3.99
uvedené ceny sú s DPH

Popis produktu

Sýty ružový jednokrokový gél lak 4 v 1 s jemným chladným nádychom fialovej. Nepotrebujete k nemu podklad, finish a ani cleaner. Ďalšou výhodou, ktorá urýchli prácu je tvrdnutie v LED alebo v dual lampe a to už za 30 sekúnd. V UV lampe vytvrdne za 2 minúty. Má dobrú kryciu schopnosť. Odporúčame nanášať ho na prebrúsené, odmastené nechty s aplikovaným primerom. Dbajte na to, aby nanášané vrstvy one step gél lalku boli tenké. Po vytvrdnutí každej nanesenej vrstvy sa môžete upravenými nechtami pýšiť aj 14 dní.

štítok Novinka
dĺžka 2 cm
šírka 2 cm
výška 6 cm
farba fialová , ružová
objem 5 ml

One step gél lak má fialovo ružovú farbu. Na necht sa nanáša rovnako ako klasický lak. Pred nanesením je potrebné prírodný necht zmatniť a naniesť prípravky ako je nail prep a primer. Potom môžeme lakovať. Aby sme docielili krásnu sýtu farbu, lak aplikujeme v dvoch vrstvách. Na vytvrdnutie one step gél laku môžeme použiť UV lampu, LED alebo DUAL lampu. Doba vytvrdnutia bude v každej lampe iná. Po vybratí z lampy je lakovanie hotové. Nechty sú bez výpotku a krásne lesklé.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018