Blog

Gél lak 4v1 lila shine 6 ml

HQ

ID4157
HQ
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 11/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Tmavý fialový gél lak HQ 4in1. Odtieň č. 25. Ideálny na rýchle a trvácne lakovanie. Budete potrebovať len tento gél lak, UV lampu, pilník a primer. Nechty je potrebné pred nanesením prebrúsiť a naniesť primer. Tak môžete aplikovať prvú tenkú farebnú vrstvu a nechať v lampe vytvrdnúť 3 minúty. Vrstvu zopakujte a lakovanie je hotové. Nepoužívame nadlak podlak, ani cleaner, pretože tento gél lak nevytvára výpotok. Po vytvrdnutí v lampe ostáva povrch lesklý. Ak chcete čas tvrdnutia urýchliť, použite LED lampu, v ktorej vytvrdne už za 30-60 sekúnd.
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6 cm
farba fialová
objem 6 ml

Sýtosť gél laku

Gél lak je sýtej fialovej farby. Nanášajte ho na prebrúsené nechty v dvoch vrstvách. Pri tomto gél laku nemusíte používať nadlak podlak. Farebnú vrstvu nechajte poriadne vytvrdnúť v UV lampe alebo LED lampe. 

sytost

Len tento gél vám postačí na to, aby ste si vytvorili krásne, pevné nechty. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Pomocou plochého štetca, ktorý je súčasťou gél laku, si nanesiete 1 až 2 tenké vrstvy na necht. Pred lakovaním musia byť prírodne nechty zmatnené, odmastené a potreté primerom. Gél 4 v 1 tvrdne v UV lampe za 2 až 4 minúty, alebo v LED lampe len za 30 až 60 sekúnd. Na koniec, nie je potrebné nanášať vrchný lesk.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019