Blog

Hnedý one step gél lak 5 ml

LONEL

ID5630
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 43 kusov
Tmavší gél lak v zemitom tóne. Má veľmi dobrú kryciu schopnosť. Odporúčame ho nanášať v dvoch tenkých vrstvách. Tým, že je jednokrokový, tak nie je potrebný... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Tmavší gél lak v zemitom tóne. Má veľmi dobrú kryciu schopnosť. Odporúčame ho nanášať v dvoch tenkých vrstvách. Tým, že je jednokrokový, tak nie je potrebný nadlak podlak a ani cleaner. Nevynechajte však veľmi dôležitý krok, a to prípravu nechtu. Ten je potrebné prebrúsiť, odmastiť nail prepom a naniesť primer. Dôkladne urobená príprava zabezpečí dlhšiu trvanlivosť lakovania. Tak môžete nanášať one step gél lak. Každú nanesenú vrstvu je potrebné nechať v UV lampe 2 minúty, alebo v dual lampe 30 až 60 sekúnd. Po vytvrdnutí ostáva povrch krásny lesklý bez lepkavosti. Tento postup je určený pre lakovanie prirodzených nechtov. Gél lak však môžete použiť aj na gélovú, akrylovú, alebo polygélovú modeláž. Vtedy ho aplikujeme na prebrúsený povrch.
štítok Novinka
farba hnedá
objem 5 ml
dĺžka 2 cm
šírka 2 cm
výška 6 cm

Hnedý gél lak po uschnutí

Gél lak značky Lonel v hnedej farbe. Farba po uschnutí pôsobí na nechte jemne a je skvelou voľbou do jesenného a chladnejšieho počasia. Nanášajte ho na vopred pripravený necht, aby ste zachovali dlhotrvácnosť laku.

 

Jednokrokový gél lak, ktorým vytvoríme dlhotrvácne lakovanie aj v pohodlí domova. Má hnedo sivú farbu a dobre sa nanáša. Nalakovať ním môžeme nechty prírodné aj umelé. Počas lakovania nie je potrebná žiadna podkladová ani iná vrstva. Aby sme docielili sýtosť farby, vrstvy zopakujeme minimálne dva krát. One step gél lak môžeme nechať polymerizovať v UV, LED aj Dual lampe. Doba tvrdnutia záleží od danej lampy. Nechty sú po vybratí z lampy krásne lesklé a bez výpotku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021