Blog

Krvavo červený one step gél lak 5 ml

LONEL

ID5629
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Červený gél lak ku ktorému nebudete potrebovať ani podkladovú a vrchnú vrstvu a ani cleaner. Avšak prebrúsenie nechtu, odmastenie nail prepom a nanesenie... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Červený gél lak ku ktorému nebudete potrebovať ani podkladovú a vrchnú vrstvu a ani cleaner. Avšak prebrúsenie nechtu, odmastenie nail prepom a nanesenie primeru, pre lepšiu priľnavosť je nutnosťou. Gél lak nanášajte v dvoch tenkých vrstvách. Každá vrstva musí tvrdnúť v lampe. Ak máte UV lampu, tak je potrebné nechať tam nechty 2 minúty. Rýchlejšie však vytvrdne v dual lampe a to už za 30 alebo 60 sekúnd. Po vybratí z lampy povrch ostáva pekný lesklý a nelepí sa. Nechty sú hotové a vy ich môžete mať takto upravené niekoľko týždňov.
štítok Novinka
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
farba červená

Sýto červený jednokrokový gél lak

Jednokrokový gél lak červenej farby. Vďaka svojej výraznej sýtosti stačí gél lak nanášať v dvoch vrstvách. Na necht ho nanášajte po celej ploche tak, aby nezatekal ku kožičke. Ku gél laku nie je potrebné používať nadlak podlak.

Telový one step gél lak značky Lonel, ktorý sa rýchlo a jednoducho aplikuje na nechtové lôžko. Gél lak je stredne hustý a veľmi dobre pigmentovaný. Pred lakovaním je potrebné prírodný necht upraviť a aplikovať prípravky ako je nail prep a primer. Po vstrebaní týchto prípravkov nanesieme rovno farebný one step gél. Nanášame minimálne dve tenké vrstvy, ktoré necháme polymerizovať v lampe. Použiť môžeme akúkoľvek lampu. Po vytvrdnutí je povrch nechtu krásne lesklý a bez výpotku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020