Blog

Ohnivo červený one step gél lak 6 ml


ID5307
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 02/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Červeno oranžový jednokrokový gél lak. Určený na trvácne lakovanie a spevnenie nechtov. Takéto lakovanie vydrží pri správnej aplikácii približne 2 týždne. 1-krokový gél lak je vhodný na rýchlu úpravu nechtov, pretože k nemu nepotrebujete podkladovú a vrchnú vrstvu a ani cleaner. Postačí pripraviť nechty rovnako ako pred modelážou. Prebrúsiť, odmastiť nail prepom a aplikovať primer. Tak môžeme nanášať v tenkých vrstvách samotný farebný gél lak. Každú vrstvu vložte do lampy na vytvrdnutie. Po vybratí z lampy sa môžete tešiť pekne upraveným nechtom.
farba červená , oranžová
objem 6 ml
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6.5 cm

Červeno oranžový one step gél lak na vytvorenie trvácneho lakovania. Gél lak je možné naniesť na prírodné nechty na rukách a nohách ako aj na vymodelované nechty akrylom alebo gélom. Pred lakovaním prírodné nechty zmatníme brúsnym blokom, očistíme a aplikujeme prípravky ako je nail prep a primer. Začneme hneď nanášať farebný one step gél lak minimálne v dvoch vrstvách. Každú vrstvu zvlášť vložíme do lampy na vytvrdnutie. One step gél lak vytvrdne v UV, LED aj DUAL lampe.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019