Blog

Ružovo červený one step gél lak 5ml

LONEL

ID5850
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Bezvýpotkový one step gél lak, ku ktorému nepotrebujete nadlak podlak. Preto sa nazýva one step, lebo k nemu stačí jednoduchý krok. Na upravené a očistené... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Bezvýpotkový one step gél lak, ku ktorému nepotrebujete nadlak podlak. Preto sa nazýva one step, lebo k nemu stačí jednoduchý krok. Na upravené a očistené nechty nanášajte one step gél lak v tenkých vrstvách, pričom každú nechajte vytvrdnúť v lampe. Počet vrstiev nanášajte podľa požadovanej intenzity farby. Sýty červený one step gél lak pôsobí na nechtoch vkusne a jednoducho. Tým, že je gél lak bezvýpotkový, tak nechty nie je potrebné čistiť cleanerom, takisto nie je potrebné používať nadlak podlak.
farba červená
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm

Výrazná červená farba gél laku

Gél lak červenej farby je skvelou voľbou stále. Jeho farba je výrazná a nechty oživí. Pre sýtosť farby nanášajte gél lak v dvoch vrstvách. 

Pri lakovaní one step gél lakom nie sú potrebné žiadne podkladové, záverečné vrstvy a ani cleaner. Gél lak je silne pigmentovaný a stredne riedky. Pri správnej aplikácii a šetrnom zaobchádzaní vydrží na nechtoch viac ako 14 dní. Nanášame ho na prebrúsené nechty, ktoré odmastíme a natrieme primerom. Vďaka tejto príprave gél lak lepšie priľne na nechtovú platničku. Postačia dve tenké vrstvy, ktoré necháme vytvrdnúť v UV, LED, alebo Dual lampe na niekoľko sekúnd. Pri aplikácii dbáme na to, aby sa gél lak nedostal až na kožičku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020