Blog

Ružovo červený one step gél lak 5ml

LONEL

ID5850
LONEL
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme už len 2 kusy
Bezvýpotkový one step gél lak, ku ktorému nepotrebujete nadlak podlak. Preto sa nazýva one step, lebo k nemu stačí jednoduchý krok. Na upravené a očistené... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Bezvýpotkový one step gél lak, ku ktorému nepotrebujete nadlak podlak. Preto sa nazýva one step, lebo k nemu stačí jednoduchý krok. Na upravené a očistené nechty nanášajte one step gél lak v tenkých vrstvách, pričom každú nechajte vytvrdnúť v lampe. Počet vrstiev nanášajte podľa požadovanej intenzity farby. Sýty červený one step gél lak pôsobí na nechtoch vkusne a jednoducho. Tým, že je gél lak bezvýpotkový, tak nechty nie je potrebné čistiť cleanerom, takisto nie je potrebné používať nadlak podlak.
farba červená
výška 6 cm
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm

Výrazná červená farba gél laku

Gél lak červenej farby je skvelou voľbou stále. Jeho farba je výrazná a nechty oživí. Pre sýtosť farby nanášajte gél lak v dvoch vrstvách. 

Pri lakovaní one step gél lakom nie sú potrebné žiadne podkladové, záverečné vrstvy a ani cleaner. Gél lak je silne pigmentovaný a stredne riedky. Pri správnej aplikácii a šetrnom zaobchádzaní vydrží na nechtoch viac ako 14 dní. Nanášame ho na prebrúsené nechty, ktoré odmastíme a natrieme primerom. Vďaka tejto príprave gél lak lepšie priľne na nechtovú platničku. Postačia dve tenké vrstvy, ktoré necháme vytvrdnúť v UV, LED, alebo Dual lampe na niekoľko sekúnd. Pri aplikácii dbáme na to, aby sa gél lak nedostal až na kožičku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019