Blog

Ružový one step gél lak 6 ml


ID5309
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Sýty ružový gél lak, ku ktorému nepotrebujete nadlak podlak a ani cleaner. Jeho veľkou výhodou je, že je jednokrokový. Celkom postačí ak svoje nechty prebrúsite,... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sýty ružový gél lak, ku ktorému nepotrebujete nadlak podlak a ani cleaner. Jeho veľkou výhodou je, že je jednokrokový. Celkom postačí ak svoje nechty prebrúsite, odmastíte a nanesiete primer. Tak v tenkej vrstve aplikujte gél lak a vložte do lampy na vytvrdnutie. V prípade potreby vrstvu zopakujte. V UV lampe nechajte nechty 2 minúty. Ak máte LED alebo dual lampu tak tu je čas tvrdnutia podstatne kratší a to 30 až 60 sekúnd. Po vybratí nechtov z lampy je povrch nelepivý a lesklý. Pri správnej aplikácii vám takto lakované nechty vydržia aj 2 týždne.
štítok Novinka
farba ružová
objem 6 ml
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6.5 cm

Farebný one step gél lak, vďaka ktorému vytvoríme trvácne lakovanie aj v pohodlí domova. Veľkou výhodou je, že nepotrebujeme žiadne podkladové ani vrchné vrstvy. Tieto všetky funkcie spĺňa tento farebný gél lak. Je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Na nechty ho postačí aplikovať v dvoch vrstvách. One step gél lak vytvrdne v UV, LED aj DUAL lampe. Po vytvrdnutí sú nechty lesklé a bez výpotku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019