Blog

Slivkový one step gél lak 5 ml

LONEL

ID3962
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 49 kusov
Jednofázový gél lak slivkovej farby je bezvýpotkový. Nie je potrebný nadlak podlak ani čistič gélu. Nechty prebrúste brúsnym blokom a naneste farebný gél... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jednofázový gél lak slivkovej farby je bezvýpotkový. Nie je potrebný nadlak podlak ani čistič gélu. Nechty prebrúste brúsnym blokom a naneste farebný gél lak. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty.
farba fialová
objem 5 ml
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6 cm

Gél lak po vytvrdnutí

Slivkový One step gél lak je bezvýpotkový. Nechty netreba čistiť a nie je potrebné použiť nadlak podlak.  Po vytvrdnutí sú  nechty pekné lesklé.

 

zdobenie

Ako postupovať pri one step gél laku

Slivkový one step gél lak je silne pigmentovaný s dobrou konzistenciou. Na spevnenie prírodných nechtov nám postačí len tento jeden gél lak. Nepotrebujeme nadlak podlak ani iné gélové vrstvy. Prv si jemne zmatníme necht brúsnym blokom a očistíme cleanerom. Tak pokračujeme vo farebnom lakovaní. Nanášame minimálne dve vrstvy, ktoré vkladáme do UV lampy na 2 minúty a do LED lampy na 30 sekúnd. Po vytvrdnutí sú nechty hotové. Kožtičku potrieme výživným olejčekom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021