Slivkový one step gél lak 5 ml


ID3962
Odošleme to hneď zajtra! Máme posledných 8 kusov
Jednofázový gél lak slivkovej farby je bezvýpotkový. Nie je potrebný nadlak podlak ani čistič gélu. Nechty prebrúste brúsnym blokom a naneste farebný gél... Celý popis
Naša cena 3.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jednofázový gél lak slivkovej farby je bezvýpotkový. Nie je potrebný nadlak podlak ani čistič gélu. Nechty prebrúste brúsnym blokom a naneste farebný gél lak. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty.

Gél lak po vytvrdnutí

Slivkový One step gél lak je bezvýpotkový. Nechty netreba čistiť a nie je potrebné použiť nadlak podlak.  Po vytvrdnutí sú  nechty pekné lesklé.

 

zdobenie

Ako gél lak aplikovať

Slivkový one step gél lak je silne pigmentovaný s dobrou konzistenciou. Na spevnenie prírodných nechtov nám postačí len tento jeden gél lak. Nepotrebujeme nadlak podlak ani iné gélové vrstvy. Prv si jemne zmatníme necht brúsnym blokom a očistíme cleanerom. Tak pokračujeme vo farebnom lakovaní. Nanášame minimálne dve vrstvy, ktoré vkladáme do UV lampy na 2 minúty a do LED lampy na 30 sekúnd. Po vytvrdnutí sú nechty hotové. Kožtičku potrieme výživným olejčekom.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017