Blog

Slivkový one step gél lak 5 ml

LONEL

ID3962
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Jednofázový gél lak slivkovej farby je bezvýpotkový. Nie je potrebný nadlak podlak ani čistič gélu. Nechty prebrúste brúsnym blokom a naneste farebný gél... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jednofázový gél lak slivkovej farby je bezvýpotkový. Nie je potrebný nadlak podlak ani čistič gélu. Nechty prebrúste brúsnym blokom a naneste farebný gél lak. Nanášajte ho v tenkých vrstvách. Každú vrstvu je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty.
farba fialová
objem 5 ml
šírka 2 cm
dĺžka 2 cm
výška 6 cm

Gél lak po vytvrdnutí

Slivkový One step gél lak je bezvýpotkový. Nechty netreba čistiť a nie je potrebné použiť nadlak podlak.  Po vytvrdnutí sú  nechty pekné lesklé.

 

zdobenie

Ako postupovať pri one step gél laku

Slivkový one step gél lak je silne pigmentovaný s dobrou konzistenciou. Na spevnenie prírodných nechtov nám postačí len tento jeden gél lak. Nepotrebujeme nadlak podlak ani iné gélové vrstvy. Prv si jemne zmatníme necht brúsnym blokom a očistíme cleanerom. Tak pokračujeme vo farebnom lakovaní. Nanášame minimálne dve vrstvy, ktoré vkladáme do UV lampy na 2 minúty a do LED lampy na 30 sekúnd. Po vytvrdnutí sú nechty hotové. Kožtičku potrieme výživným olejčekom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019