Blog

Tmavý bordový one step gél lak 5 ml

LONEL

ID5631
LONEL
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 48 kusov
Tmavý odtieň bordovej, ktorý je veľmi obľúbený predovšetkým v jesennom období, no zamiluje si ho každá, ktorá rada nosí tmavšie nechty. Jeho veľkou výhodou... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Tmavý odtieň bordovej, ktorý je veľmi obľúbený predovšetkým v jesennom období, no zamiluje si ho každá, ktorá rada nosí tmavšie nechty. Jeho veľkou výhodou je dobrá krycia schopnosť a to, že nemusíte používať nadlak podlak a ani cleaner. Nechty jednoducho prebrúsite, odmastíte nail prepom a nanesiete primer. Potom prichádza na rad tento one step gél lak, ktorý je dobré nanášať v dvoch tenkých vrstvách. Každú treba nechať v lampe. V UV lampe 2 minúty, no ak máte LED alebo dual lampu tak vám postačí 30 až 60 sekúnd. Po vytvrdnutí oboch nanesených vrstiev sú nechty hotové a lesklé aj bez použitia finishu.
štítok Novinka
objem 5 ml
dĺžka 2 cm
šírka 2 cm
výška 6 cm

Gél lak na nechte

Tmavobordová farba svojou sýtosťou dokonale oživí vaše nechty. Je ľahko kombinovateľná a hodí sa v kombinácií s akoukoľvek inou farbou. Táto farba je obľúbená predovšetkým v jesennom a chladnom období.

 

Tmavý bordový gél lak na nechty vhodný na chladné obdobie. Je to jednokrokový gél lak, preto pri jeho aplikácii nie sú potrebné žiadne podkladové ani záverečné vrstvy. Aplikuje sa jednoducho priloženým štetcom na celý povrch nechtovej platničky. Nechať ho vytvrdnúť môžeme v UV, LED aj Dual lampe. Aby sme docielili krásne sýty odtieň gél laku, vrstvy zopakujeme minimálne dva krát.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021