Blog

Čierny paint gél 5 ml


ID4055
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Paint gél je svojou hustotou ideálny na one stroke maľovanie. Pomocou neho ľahko nakreslíte aj tenké čiary a rôzne ornamenty. Gél je potrebné nechať vytvrdnúť v UV lampe. Výpotok, ktorý po vytvrdnutí vznikol môžete využiť na uloženie ozdôb do gélu alebo aj otlačenie transfer fólie. Na záver ho zafixujte vrstvou vrchného UV gélu, ktorý tiež necháte vytvrdnúť a odstránite z neho výpotok.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba čierna
objem 5 ml

Zdobenie čiernym paint gélom

Pomocou tohto gélu vytvoríte jedinečné zdobenia. Paint gél je hustý, určený na kreslenie. Pri práci nezateká, takže kreslenie tenkých čiar a rôznych ornamentov je jednoduché. Na záver zdobenie zafixujte vrchným UV gélom.

zdob

Je ideálny na kreslenie tenkých čiar a línií. Vďaka dobrej pigmentácii a hustote sa s ním veľmi dobre pracuje. Počas kreslenia nezateká, preto môžeme pracovať pomaličky. Do paint gélu je možné opatrne aplikovať trblietky a iné ozdoby ešte pred vytvrdnutím. Vkladáme ho do 36W UV lampy na 2 minúty, alebo do 9W UV lampy na 5 minút.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020