Blog

Neonovo oranžový paint gél 5 ml


ID4053
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme posledných 8 kusov
Paint gél má hustú konzistenciu a je ideálny na zdobenie nechtov rôznymi ornamentmi. Pomocou neho budete vedieť jednoducho a rýchlo kresliť tenké línie.... Celý popis
Bežná cena 2.69 €
Ušetríte 26% 0.70 €
Naša cena 1.99 €
Zľava platí do 30.05.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Paint gél má hustú konzistenciu a je ideálny na zdobenie nechtov rôznymi ornamentmi. Pomocou neho budete vedieť jednoducho a rýchlo kresliť tenké línie. Tento typ gélu tvrdne v UV lampe a po vytvrdnutí zanecháva lepkavý výpotok. Do výpotku môžete otlačiť transfer fóliu alebo ho využiť na uloženie kamienkov a iných ozdôb. Zdobenie zafixujte vrchnou vrstvou gélu, ktorý vráti nechtom lesk.
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
výška 2.5 cm
farba oranžová
objem 5 ml
štítok Black friday

Neónové zdobenie

Paint gél je hustý a pri zdobení nezateká. Kreslenie tenkých čiar a ornamentov je pomocou neho jednoduché. Po vytvrdnutí zanechá lepkavý výpotok a ten môžete využiť na otlačenie fólie. Na záver ho zaficujte vrchnou vrstvou. 

zdob

Paint gél je určený na zdobenie nechtov. Zdobíme ním nechty počas modelácie alebo až na záver, záleží aké zdobenie chceme ním dosiahnuť. Pomocou tenkého štetca alebo kovového pera ho aplikujeme na nechty. Pomalými ťahmi vytvárame požadované zdobenie. Gél je dostatočne hustý aby nezatekal, ale zas dostatočne riedky aby sa s ním dobre pracovalo. Na vytvrdnutie ho vkladáme do 36W UV lampy na 2 minúty.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019